Євген Клопотенко про ідеальну дівчину: «Я шукаю таку, яка мене підтримуватиме»

Шеф-кухар та переможець проєкту «МастерШеф»-5 Євген Клопотенко у розмові з Григорієм Решетником в проєкті «Як ти?» розповів про своє особисте життя та стосунки зі Златою Огнєвіч. 

Про спілкування з дівчатами

«Мені пишуть дівчата, кличуть на побачення, але так нечесно. Вони то знають мене, і вже вирішили, що хочуть бути зі мною. А я то їх не знаю! Мені заважає популярність у спілкуванні. Треба, щоб з тобою була людина, яка витримуватиме це все. Хто взагалі зможе витримати цей потік енергії?  Мені потрібна та, яка постійно мене підтримуватиме. Але як її знайти? В потоці, коли ти щодня бачиш по 200 людей, це складно».

Євген Клопотенко
Євген Клопотенко

Євген Клопотенко про Злату Огнєвіч

«Мені пише Злата Огнєвіч, я їй сердечка ставлю. Ми зі Златою дружимо. Бачилися, до речі, тижні два назад.

Я готував їй їсти вдома. Вона розказувала, як ходила в Карпати, зробила собі татуювання. Ми з нею познайомилися у Єгипті, де я відпочивав, минулого нового року. Вона в той час співала, і це було виконання просто до мурах! Вона до мене дуже добре ставиться. З теплом. У нас прекрасні стосунки. Дівчата в 35 не говорять: «Я не знаю, що хочу, покрути мене»… Вже ти чітко розумієш, що ти хочеш і до якої цілі йдеш. І це – щастя! (усміхається. — Прим. ред)».  

На питання Григорія про те, чи готувала йому Злата Огнєвіч, Євген відповів коротко: «Щось готувала!».

Євген Клопотенко сидить за столом на кухні
Євген Клопотенко
Інтерв'ю Євгена Клопотенко

До речі, Євген Клопотенко раніше розповів про свої стосунки із мільйонеркою зі списку Форбс та чому і досі не одружений.

Фото: Інстаграм