Єва Бушміна про ВІА Гру, розлучення з мільйонером, 11-річну доньку та нового чоловіка

Куди зникла і де зараз живе Єва Бушміна

Екс-учасниця гурту «ВІА Гра» 35-річна Єва Бушміна (справжнє ім’я Яна Швець) на довгий час зникла з інформаційного поля. В нещодавньому інтерв’ю співачка зізналася, що живе останній рік на узбережжі Франції і що нарешті, після довгих років терапії з психологом, знайшла себе. А ще розповіла, як себе почувалася 20-ти річною у супер популярному колективі «ВІА Гра», чому змінила музичний напрямок і почала співати під псевдонімом LAYAH, про шлюб із сином міністра економіки бізнесменом Дмитром Лановим та причини розлучення, про 11-річну доньку Едіту, яка зараз живе з батьком в Україні та про життя з відомим одеським скульптором Grishigiano на півдні Франції.  

Єва Бушміна
Єва Бушміна

Єва Бушміна про «ВІА Гру»:

«Я потрапила у ВІА Гру, коли мені було лише 20 років, я психологічно не була готова до цього. Нести на собі ношу томною, впевненої в собі жінки, діви, якою я не була. Можливо, якщо б зараз мене спитали, чи готова я стати учасницею групи, я б відповіла «так». Зараз я та жінка, яка відчуває сексуальність, в чому її краса, де вона може кокетувати, або як вміло приховувати недоліки».

Єва Бушміна
Єва Бушміна живе на півдні Франції

У вересні 2012 року Єва Бушміна вийшла заміж за бізнесмена Дмитра Ланового, сина міністра економіки України Володимира Ланового. Весілля було в Конча-Заспі та максимально закритим від ЗМІ. Жодної фотографії у соцмережі не потрапило. 

«Зараз я жалкую, що весілля було таємним. Тому що в мене була така красива весільна сукня! Це по-перше, а по-друге, я приховувала свою вагітність. А я була така красива вагітна! Час був інший, тому і приховувала весілля. Зараз вже було б все по-іншому. Я тоді була в групі і були певні правила – ми, співачки, недоступні діви, яких всі хочуть, про особисте не можна було розповідати», - каже Бушміна.

Єва Бушміна
Єва Бушміна вийшла заміж у 2012-му за бізнесмена Дмитра Ланового
Єва Бушміна у весільній сукні
Весілля Єви Бушміної
Єва Бушміна
Єва Бушміна наречена

Коли вони познайомились з чоловіком, той був одружений і заради Єви пішов з сім’ї. З Дмитром Лановим Єва Бушміна прожила у шлюбі 10 років, народивши доньку Едіту. Зараз Бушміна каже, що попередні стосунки накладають відбиток на всіх – на стосунках, на дитині, на ній самій. «Мені здається, через це я навіть не змогла розслабитись і бути щасливою на 100 відсотків, як могла би бути». 

Про причини розлучення Єва Бушміна говорить так:

«Наші стосунки закінчились, тому що я подорослішала, тому що він подорослішав. Тому що у нас достатня різниця у віці – 13 років. З дівчини, якій було 23 роки, я перетворилася на жінку, якій 33. Багато чого в мені змінилося. Багато чого змінила терапія. До речі, це було одне з попереджень психолога – якщо ти збираєшся глибоко копнути в себе, то велика вірогідність того, що стосунки не збережуться. Ми погано розійшлися з чоловіком, ми не спілкуємося. Але донька живе з ним зараз».

Єва Бушміна
Єва Бушміна

11 річна донька Едіта зараз живе з батьком в Україні. Коли почалась війна Єва Бушміна разом з новим чоловіком була на відпочинку в Єгипті, а донька в Києві. У березні 2022 року вона забрала її за кордон і оселилася у Франції. Цю країну вони обрали ще й через те, що дівчинка гарно знала французьку мову, ходила у французький ліцей. 

«Донька не змогла жити тут, у Франції, далеко від свого дому. Мені добре, тому що і їй добре. Я бачила, що тут їй було погано. Їй не подобалась Франція. А ще я була з нею достатньо сувора. Їй захотілося додому. В неї близькі стосунки з батьком, вона його дуже любить», - каже Єва Бушміна і додає, що багато плакала і переживала, що скажуть люди, через те, що донька не захотіла залишитися жити з мамою. 

Єва Бушміна і чоловік на вулиці
Єва Бушміна з новим коханим Денисом Грищуком

Єва Бушміна розповіла і про нового чоловіка Грішу (справжнє ім’я Денис Грищук) та чому вона його обрала та покохала:

«Гріша може зробити все! Припустимо, треба раковину трошки далі поставити, він це зробить. Він і картину повісить, і зробить проводку… Він прям чоловік-чоловік!».

Гріша скульптор, працює з камінням, продає свої витвори в Європі. Життя Єви Бушміної з коханим чоловіком досить просте і спокійне. На питання ведучої, чи щаслива вона без діамантів та брендових сумок, яких було вдосталь у шлюбі з першим чоловіком, співачка відповіла, що нарешті вона по-справжньому щаслива і знайшла себе. 

Денис Грищук
Денис Грищук - коханий чоловік Єви Бушміної
Tags