Ектор Хіменес-Браво: 7 цікавих фактів з життя відомого шеф-кухаря

Український шеф-кухар колумбійського походження, ресторатор,  ведучий проєкту «Прокинься з Ектором» та суддя «МастерШеф» на СТБ Ектор Хіменес-Браво поділився цікавими фактами про себе, а також розповів, як пунктуальність врятувала йому життя.

Ектор Хіменес-Браво розповів, яку українську страву полюбляє найбільше, чиї пісні обожнює співати в автомобілі, який сніданок вважає найкращим та багато іншого!  

«Колись пунктуальність врятувала моє життя. Я був в цей день дуже схвильований, бо їхав на співбесіду. Постійно щось забував вдома, тож не встиг на автобус. Але я повинен був встигнути, тож віддав майже всі гроші на тиждень за таксі, яке й відвезло мене від вибуху на зупинці в Колумбії.

Пунктуальність — моя найсильніша сторона, яка допомогла досягти успіху.

Ектор Хіменес-Браво
Ектор Хіменес-Браво

 Ще трішки фактів?

– Я романтик. Люблю планувати побачення та робити подарунки.

– Найулюбленіша українська страва — вареники зі шкварками.

– Найулюбленіший сніданок — той, що готувала в дитинстві мама — колумбійський суп. Можна знайти в стрічці, робив рецепт до війни.

– Вже у 27 років став відкриваючим шефом 4 ресторанів у готелі в Канаді.

– Люблю The Weeknd. Просто можу співати всю дорогу в машині.

– Останні 12 років живу і будую свій бізнес в Україні.

– Відкривав готелі та ресторани у 7 країнах світу, найвідоміші з них: Intercontinental Kyiv, W Maldives, W Hong Kong, W Singapore, Fairmont Kyiv.

Я радий, що ви зі мною тут, щодня підтримуєте те, що я роблю в такий важкий час. Найсильніша мотивація: коли це комусь допомагає і тебе підтримують», - зазначив Ектор.

Ектор Хіменес-Браво готує
Ектор Хіменес-Браво

Також читайте оригінальний рецепт круасану від Ектора Хіменеса-Браво.

Фото: Інстаграм