Джамала про стосунки з чоловіком під час війни: «Дуже сумую, мене просто розриває на шматки»

Відома українська співачка Джамала в інтерв’ю у ЖВЛ розповіла про участь у польських «Танцях з зірками» та поділилася тугою за дітьми та чоловіком.

За цей час у різних куточках світу Джамалі вдалося зібрати понад 90 мільйонів доларів: на благодійну вечерю її запрошувала перша леді Туреччини, вона співала перед Борисом Джонсоном і виступала на найкращих фестивалях світу. Але всюди у неї є важлива умова — поруч з нею на сцені не повинні бути російські виконавці:

«Я б не хотіла розділяти сцену з російськими виконавцями. Мені це неприємно», — пояснила співачка.

Джамала
Джамала

У пошуках нових способів заявити про Україну у світі Джамала стала учасницею польського шоу «Танці з зірками».

«Це перший кейс у “Танцях з зірками”, коли на шоу будуть робити збори під час ефірів. Поки я танцюю, збираються гроші, говориться про Україну, і для мене це дуже важливий шанс», — каже співачка.

Джамала
Джамала

Через такий щільний робочий графік співачці складно присвячувати час своїм дітям:

«Я дуже сумую, мене просто розриває на шматки. І зараз, звичайно, я у Варшаві та думаю, як забрати їх сюди. Був тиждень, коли ми були разом, і я не можу просто ніяк зібратися — мені стало так добре з ними. Заплющуєш очі, і не хочеш бути ані співачкою, ані активісткою, а просто хочеш бути мамою».

Джамала з синами
Джамала з синами

Скучила Джамала й за своїм чоловіком, хоча час від часу вони бачаться.

«З 24 лютого мій чоловік є моєю скелею та плечима, тому що на ньому все: від квитків, логістики, перемовин. Він організатор», — поділилася Джамала.

 

Джамала
Джамала

Фото: Інстаграм