Дружина Решетніка вперше прокоментувала хейт через участь чоловіка в скандальному весіллі

Христина Решетнік вперше прокоментувала участь свого чоловіка у скандальному весіллі

Дружина Григорія Решетніка Христина вперше прокоментувала, як пережила їхня сім’я хвилю хейту у соцмережах після того, коли стало відомо про участь ведучого на скандальному весіллі у Львові колишніх прокурора та співробітниці ДБР. А саме, «прилетіло» Решетнику через фразу, яку він вимовив під час вечірки «гуляє вся країна». 

«Ми не боїмося критики, бо довго йшли до популярності. Вона на нас не впала в один момент, - каже Христина Решетник у розмові зі Славою Дьоміним. - Емоційно було складно це переживати. І навіть не нам, бо ми з Грішею неодноразово проходили хвилі хейту, але я переживала за свою маму і за Грішину маму. Тому що вони потік цієї ненависті читали і дуже сильно проносили через себе. А ще переживала за дітей, бо не знала, як це може позначитись на них. Вони дорослі – все чують, все розуміють, все бачать. Тому мені було шкода рідних і близьких людей через цю емоційну напругу». 

Христина Решетнік
Христина Решетнік вперше прокоментувала участь свого чоловіка у скандальному весіллі

Ведучий запитав, чому весь цей час Григорій Решетнік не коментував і не відповідав у соцмережах, на що Христина сказала:

«Чому ми не пояснили свою позицію одразу? Ми не вважали за потрібне одразу вийти і говорити про це. Ми розуміли, що в суспільстві відбувається серйозний накал. Я абсолютно щиро розумію людей, які подивилися те відео, де Гріша сказав фразу ту. Вона була вирвана з контексту. Я розумію людей, тому що зараз така ситуація в країні, що болить за все, за кожну новину. Вони можуть глибоко ранити. Тому ми власне і взяли паузу. Кажу «Гріша, мені здається, зараз треба, щоб люди…зараз все одно, несеться така оця вся історія, що щоб ти зараз не сказав, тобі все одно ніхто не повірить».

Христина і Григорій Решетніки
Христина і Григорій Решетніки

Нагадаємо, у середині жовтня колишні прокурор Ростислав Ільницький та співробітниця ДБР Роксолана Москва влаштували дводенне весілля у Львові, на якому гуляло понад 500 гостей. Бюджет весілля склав кілька десятків мільйонів гривень. Лише весільний торт оцінили в понад 100 тисяч гривень. На весіллі розважали гостей Оля Полякова, Олександр Пономарьов та Дзідзьо, а тамадою дійства був Григорій Решетнік.