Дружина Андрія Бєднякова розповіла, скільки їй коштували пологи в США

Дружина Андрія Бєднякова, акторка та ведуча Анастасія Коротка через війну в Україні зараз з двома дітьми живе в США. Іноді приїжджає додому, але повертатися поки не планує. Настя в інтерв’ю Раміні Есхакзай розповіла про своє життя в Лос-Анджелесі, про пологи в американському госпіталі, скільки це коштувало та про стосунки з чоловіком на відстані. 

Анастасія Коротка розповіла про своє життя у США

Змінилися місця для відпочинку, зараз ми приїжджаємо до дому, як у готель, з насолодою. Як кайфую від своєї підлоги, від усього як влаштовано вдома. В Америці немає такої якості речей, вікон, покриття підлоги, кухні. У інстаграмі зовні все виглядає красиво, але якщо порівняти з українськими квартирами - це небо і земля. Успіх Лос-Анджелесу 70% сонце, воно засліплює ту всю неякісну фігню, ремонти. Вони не будують кам'яні будинки, а дерев'яні, де зверху роблять маленьким кам'яний шар. Тому що, якщо землетрус, воно засиплеться і людину не дістати.

Андрій Бєдняков і Анастасія Коротка з дітьми
Андрій Бєдняков і Анастасія Коротка з дітьми Ксенієй та Остапом

Анастасія Коротка розповіла, як народжувала в Америці 

Друзі були з дочкою Ксенією, наступного дня я приїхала до дому з другою дитиною. Все зайняло один день, в Америці ніхто не тримає в лікарні. Андрій не був присутній обидва рази, мені не потрібно, щоб мені гладили ручку, мене це відволікає. Мені не треба, щоб він був у палаті, йому здається, теж. Є лікарі, медсестри, все було добре. Я народила сина дешевше, ніж моя подруга в Україні. Я заплатила 500 баксів за свої пологи. Мені порадили взяти страхову за 360 доларів на місяць.

Анастасія Коротка
Анастасія Коротка

Анастасія Коротка розповіла про заробітки чоловіка 

Він завжди заробляв у 100 мільйонів разів більше за мене. Мені на “Решках”, “Великих різницях”, якби не Андрій, таку зарплатню не платили б. Він мені казав: “Вони платять за тебе”, і це дуже правильно. Я йому говорю: “Дякую, що ти мені казав, що кожна людина гідна кращого”. Він такий чоловік, який повинен постійно заробляти, забезпечувати свою родину, щоб всі були ситі. Його закон життя, щоб рідні були у безпеці й здорові. Був один місяць, коли він заробив менше ніж я, і він про це сказав в якомусь інтерв'ю. Але він завжди заробляв більше за мене і так й далі буде. Він лідер нашої родини й попереду завжди.