Дмитро Жук прокоментував стосунки з Тіною Кароль та розлучення з Яною Цибульською

Зірка шоу «Танці з зірками» хореограф та танцівник Дмитро Жук нещодавно презентував нову пісню і кліп на неї «Подумками». Головну роль у відео зіграла тепер вже колишня дружина Дмитра, відома танцівниця та хореографка Яна Цибульська. Для Краще медіа Дмитро Жук розповів про справжні причини розлучення з Яною, що його пов’язувало з лідеркою гурту The Hardkiss Юлією Саніною та прокоментував чутки про роман з Тіною Кароль.

Дмитро Жук
Дмитро Жук

- Ви з Яною вперше розповіли про розлучення під час «Танців з зірками» ще три роки тому. Тоді ви танцювали в парі з Юлією Саніною і ходили чутки, що саме вона стала приводом для розлучення. Прокоментуйте це. 

Яна сама розповіла на проекті «Танці з зірками» про те, що ми робимо паузу. Яна сама вирішила, що це потрібно озвучити, хоча особисто я був проти. Хотів залишити це між нами. 

А стосовно начебто нашого роману з Юлією Саніною, про який ходили чутки, скажу, що це все брехня.

Не розумію, як взагалі людям могло прийти таке в голову. Юля тут ні до чого. У неї є чудова сім’я, чоловік, дитина. Вона не є причиною нашого з Яною розлучення.

Дмитро Жук та Яна Цибульська
Дмитро Жук та Яна Цибульська

- Ви потім знову зійшлися з Яною? Бо пишете, що остаточно прийняли рішення розірвати стосунки на початку великої війни.

Ні, ми не сходились, ми весь цей час були порізно. Ми просто продовжували спілкуватися один з одним, тримали контакт і один одного підтримували. Остаточне рішення щодо розлучення прийняли саме в цьому році, що не треба тримати один одного, а дати шанс на нове життя. З приводу цього я присвятив Яні та нашим стосункам пісню «Подумками» та відео на неї. Подякував за всі ці роки, що ми були разом. Саме тому я і запросив її знятися в кліпі. 

Дмитро Жук
Дмитро Жук

- Що стало головною причиною? 

Погляди на життя змінилися. Ми виросли. Ми ж почали з Яною зустрічатися ще в школі, тоді ми були ще дітьми. Всі ці роки ми разом росли, дорослішали, розвивалися, будували кар’єру.

Це була моя ініціатива поставити наші стосунки на паузу. Це не погано. Так трапляється в житті.

За цей період, поки ми були не разом, ми з Яною стали сильнішими, зрозуміли, хто ми є зараз, чого ми варті один без одного. 

Дмитро Жук та Яна Цибульська
Дмитро Жук та Яна Цибульська

- Які зараз у вас стосунки з Яною? 

У нас зараз дружні стосунки. Яна – найкращий друг для мене. Я рад, що ми з Яною зберегли спілкування та взаємну повагу. Але сьогодні я розумію, що завжди треба обирати себе та йти вперед. Моя пісня «Подумками» – це прощання з колишнім собою та моїм минулим, бо після розлучення я зібрав себе іншою людиною. 

Тіна Кароль та Дмитро Жук
Тіна Кароль та Дмитро Жук

- Ви зараз працюєте разом з Тіною Кароль. Вас щось об’єднує крім роботи? Бо деякі українські ЗМІ написали, що у вас ймовірний роман.

Так, я зараз працюю з Тіною Кароль як головний хореограф та танцівник. Нас об'єднує тільки робота. Стосовно публікацій у ЗМІ - люди бачать те, що хочуть бачити. 

Тіна Кароль та Дмитро Жук
Тіна Кароль та Дмитро Жук
DIMA ZHUK - PODUMKAMY

Фото: пресслужба, Інстаграм