Даша Кацуріна про колишнього чоловіка: «Як він взагалі зі мною жив всі ці сім років? Я стерва ще та»

Дизайнерка та рестораторка Даша Кацуріна в інтерв’ю Василісі Фроловій вперше розповіла про причини розлучення з відомим ресторатором Мішею Кацуріним, про те, як все це сприйняли діти, про їхнє непросте сімейне життя та про теперішній роман із Володимиром Дантесом.

Даша і Міша Кацуріни вже офіційно розлучені – всі документи наразі в суді.

Даша розповіла, як саме їй чоловік розповів про те, що збирається від неї уходити:

«Я не можу сказати, що в нас були аж занадто такі стосунки з Мішею, що він мене квітами обсипав, але вони були нормальні. А коли я з дітьми і батьками на початку березня поїхала до Будапешту, там я і дізналася, що ми з Мішею розлучаємося. Тоді я подумала, що Будапешт – не найліпше місто, щоб переживати там розлучення, а ще й стрес від війни. Тому вирішую їхати далі. Захотіла пожити поруч з океаном.

Через декілька місяців почало тягти до дому, до України, до роботи, до команди. Треба було обирати – діти і Португалія, чи робота і Україна».

Міша і Даша Кацуріни
Міша і Даша Кацуріни

З приводу дочки Саші спілкувалися з дитячим психотерапевтом – як правильно пояснити розлучення батьків. Даша каже, що її діти і до цього були знайомі з Володимиром Дантесом, тож його появу в житті своєї мами сприйняли добре

«Вова дуже круто проводить час з моїми дітьми. Дуже смішно, що весь цей час він був чайлдфрі, а зараз він якийсь crazy dad».

Саша бачить стосунки батька з Надею і питає про це маму. Наприклад, ставить її пісні слухати вдома, але Даша каже, що їй поки що боляче сприймати творчість Наді Дорофєєвої.

Даша Кацуріна з дітьми на полі
Даша Кацуріна з дітьми - донькою Олександрою та сином Іваном

Даша Кацуріна про стосунки з Володимиром Дантесом:

«Вова одразу увімкнувся в родину і дітей. Він розумів, що для мене це важливо. Ми товаришували до цього, тому для моїх дітей то не було несподіванкою. Коли трапилось розлучення, він мене дуже підтримував. Це перша людина, якій я розповіла. Я зателефонувала йому і кажу: «Якщо ти про це знав, то я тебе вб’ю». А він: «Що? Ні!». Вова з Надею вирішили розлучитися ще до цього, але війну зустріли разом».

Даша Кацуріна і Василіса Фролова
Даша Кацуріна і Василіса Фролова

Даша каже, що їх з Дантесом роман розпочався дуже природньо, з підтримки один одному та дружбі:

«Якось ми з Вовою зустрілись у Києві. Ну ти знаєш, як це відбувається – ми товаришуємо, товаришуємо, а потім і не тільки товаришуємо.

Зараз він приїжджає до нас з дітьми у Варшаву. Він суворий із Сашею, не йде ні на які її маніпуляції. І навіть мені допомагає у цьому і підказує, коли бачить як донька мною маніпулює.

Коли все тільки починалося у нас з Вовою, не можу сказати, що між нами не було флірту. Ми читали всі ті коментарі, що про нас писали, один одному надсилали, жартували.

Ми з Вовою довгий час товаришували, він бачив мене різною – і з похмілля, і у поганому настрої, і не дуже в гарному стані. Наші стосунки побудовані на дружбі.

І я знаю багато його поганих рис, як і він мої. Тож, коли почали ці стосунки, ми з цим всім погодились. Я не знаю, що з цього вийде, але мені подобається».

Даша Кацуріна і Володимир Дантес
Даша Кацуріна і Володимир Дантес

Даша каже, що у Дантеса майже немає негативних рис характеру, окрім однієї:

«Вова трохи імпульсивний. І я і Вова ходимо до психотерапевта, тому у нас дуже смішні сварки».

Про свого колишнього чоловіка Мішу Кацуріна, Даша каже, що думала, що цей брак на все життя і він нікуди від неї ніколи не піде.

«Я раніше думала – ой, та мій Міша мене будь-яку любить, це на все життя. Навіщо напружуватись? Чоловік – найближча людина, тому ти на нього всі емоції, які в тебе є, виплескуєш. Було багато негативу, тому що ми разом і жили і працювали. А зараз, з Вовою, по-іншому. До всього ставлюся усвідомлено.

Не треба бути так багато часу разом. Ми з Мішею зліпилися один з одним. А коли він почав від мене розліплюватись, я така собі: «O My God! Як я без нього?» Зараз, коли я аналізую свої стосунки з Мішею, думаю, як він взагалі зі мною жив всі ці сім років? Я розумію, що я стерва ще та».

Даша і Міша Кацуріни
Даша і Міша Кацуріни прожили разом 7 років
Даша Кацуріна
Даша Кацуріна
Даша Кацуріна
Даша Кацуріна

Фото: Інстаграм