Даша Астаф’єва: «У мене були стосунки, в яких я постійно платила за чоловіка»

Даша Астаф’єва в інтерв’ю відверто розповіла з розмові з Раміною, чому зараз віддає перевагу стосункам з молодшими чоловіками, про комплекси, нав’язані колишніми чоловіками, про нового бойфренда та про дітей. 

Астаф’єва зізналася, чому завжди працювала на свята

Для мене найважливіше у відносинах, те що ми спілкуємося. Ми постійно щось обговорюємо, будуємо плани. Я ніколи зі своїми хлопцями не говорила, я довго була самотня у стосунках. Ти наче у відносинах, але постійно сама. Не можеш пояснити людині, що хочеш просто побути вдома, а не ходити на тусовки. Дуже часто публічні люди, вони про це не скажуть, не люблять свята. Чому не готові не подвоювати гонорар, аби працюємо у свята, тому що для мене найстрашніше бути самій вдома, і це найбільший страх з дитинства.

Даша Астаф’єва
Даша Астаф’єва

Астаф’єва про самотність:

Заграватися у самотність - це погано. Зараз тобі не подобається, що він не ставить взуття на килимок, завтра тобі не буде подобатися, як він зачісує волосся, потім - як від нього пахне. Потім тобі буде все не подобатися. Треба знаходити людину, яку ти будеш приймати. І йти з нею разом, виправляти помилки, переживати. Якби не війна, я б була сама. Мені постійно здавалося, що мене не можливо полюбити, що мені створили образ ідеальної жінки, яка тільки займається сексом. Половина моїх хлопців казали: "А що ти хотіла? Ти півжиття роздягалася". У мене було дуже погано з самооцінкою і я розумію це тільки зараз. Ставлення до самооцінки замінилося тільки тоді, коли виникло питання мого здоров'я і життя. Коли я зрозуміла, що мої життя і здоров'я мають стати на перше місце. Коли лікар каже мені: “Тобі треба займатися сексом раз на тиждень”, а я відповідаю: "Як, я ж Даша Астаф'єва, що про мене будуть казати!”. А мені відповіли: "тоді труну шукай”.

Даша Астаф’єва
Даша Астаф’єва

Астаф'єва розповіла, які комплекси їй нав'язали колишні бойфренди:

Я розповіла теперішньому хлопцю, що коли приїжджала в гості, у мене була косметичка маленька з Америки, а там був маленький лак для волосся, підводка, тональний крем. Ти себе відчуваєш на 60 років, тому що пів життя пробула з чоловіками, які казали, що ти не така як на екрані, ти жирна, у тебе не такий овал обличчя. Я потім боялася заснути з хлопцем у ліжку, щоб нічого не сталося. Сонце вставало, і я бігла одразу до ванної, робила начіс. Потім поверталася до ліжка.

Астаф'єва розповіла чи зустрічатиметься з чоловіком з різницею у віці:

Я вважаю, що людина, яка тебе молодша, це великий плюс. Ти без багажу, у тебе все нове, у тебе постійне бажання виглядати круто. Я завжди зі старшими чоловіками відчувала, що я дурнувата, молодша, завжди доводила. У мене ніколи не було молодшого, це був страх, а потім я зрозуміла, що це, мабуть, моя найбільша сексуальна фантазія.

Даша Астаф’єва
Даша Астаф’єва засвітила свого бойфренда

Даша Астаф’єва зізналася, чому довгі роки не ходила в спортзал

Я соромилася ходити у спортзал, мені щороку дарували абонемент, він просто лежав. Я розуміла, що боюся людей, для мене піти у спортзал - це як виклик собі. Я до 35 років не вміла присідати, підтягуватися, прес качати. Тим більше ще більше боялася, що хтось побачить. Зараз мені хлопець каже: "Чому ти не їла на перших побаченнях?" Тому що мені було так соромно що людина побачить, як я їм. Тому що, коли я бачу, як людина їсть і мені не подобається, то я не можу з нею навіть цілуватися. Але, коли це твоя людина, тобі нічого соромитися, і ти до всього звикаєш.

Даша Астаф’єва
Даша Астаф’єва

Астаф'єва розповіла, чим її підкорив молодший за неї обранець

Мені почали тренери казати: "На тебе дивиться один хлопець, він такий класний". Я кажу: "Він як з Верховної Ради". І тут він мені пише в інстаграмі: "Доброго вечора. Може кудись сходимо?". Я відповідаю: "І куди ми сходимо?”, а він каже: "На тверк". І я розумію, що це перша людина, яка мене так креативно запрошує. Я сходила і ніколи про цей тверк не пожалкую. Зустрічатися з молодшим хлопцем, це новий шар гумору. У мене всі друзі старші, вони кажуть, так ти на випускному могла тримати свого новонародженого бойфренда.

Даша Астаф’єва
Даша Астаф’єва

Даша Астаф'єва розповіла, чи дозволяє їй хлопець платити за себе

У мене були стосунки, в яких я постійно платила і це ставало системою. Для мене це не проблема, у мене завжди були гроші, я працювала постійно, і для мене перевага була завжди на боці роботи. Коли ти постійно платиш, ти руйнуєш природний процес, коли чоловік поряд стверджується, що він з тобою і ти по-доброму від нього залежна. Коли я вперше пішла з друзями й моїм коханим у кафе, нам принесли рахунок, і я сказала: "Давайте, я вас пригощу". І хлопець мені сказав: "Не треба мене знецінювати, щоб це було востаннє".

Даша Астаф’єва
Даша Астаф’єва

Даша Астаф'єва розповіла, що відповідає батькам, коли вони просять онуків

Я іноді психувала і казала: "Мама, народи сама собі внуків”. Я розумію батьків, вони бачать, що у всіх є внуки. На будь-яку твою розповідь про проблеми, єдиний вихід - народити дітей. Я розумію, чому в багатьох немає дітей. Цей постійний тиск, сьогодні треба це переоцінити й відпустити. Діти - це не ознака успішності та дорослості. Це простір, який з'являється через надлишок чогось в тобі.