Арестович про дітей, трьох дружин, великі заробітки та президентські амбіції

Олексій Арестович зараз за різними соцопитування у трійці лідерів серед найпопулярніших людей України. Незважаючи на те, що майже кожного дня він виходить в прямі ефіри на телебаченні і YouTube, про своє особисте життя він говорить мало.

У програмі ЖВЛ, яка зараз виходить на телеканалі ТЕТ, радник офісу президента України Арестович розповів про дітей, всіх своїх дружин, статки та президентські плани на майбутнє.

Оскільки Олексій свого рідного батька бачив дуже рідко, тому своїм дітям намагається приділяти достатньо уваги. Він багатодітний тато. Троє дітей від трьох дружин: дві доньки – дівчатам по 18 і 11 років та 6-річний син.

 «Я дуже балую дітей. Я їм усе дозволяє і цьому не раді мої дружини», - каже Арестович.

Олексій Арестович
Олексій Арестович

Між усіма трьома дружинами гарні стосунки. Жінки між собою спілкуються.

З третьою дружиною Анастасією Арестович познайомився у 2014-му, якраз коли починався його зірковий шлях. Почав з’являтися на телеекранах у якості військового експерта і саме тоді заснував школу психології та філософії Apeiron. Саме на заняттях з психології Арестович і побачив свою майбутню третю дружину:

«Я Настю після пар повів на каву і одразу сказав: «Ти станеш моєю дружиною, давай одружуватись».

Анастасія Арестович
Анастасія Арестович - третя дружина Олексія

До речі, так само було і з попередніми двома жінками – як тільки він їх побачив, одразу розумів, що вони стануть його дружинами.
Третя дружина Анастасія дуже спокійно ставиться до підвищеної уваги до Олексія Арестовича з боку жінок – жодних ревнощів.

«Жінки ревнують не тоді, коли жінки заглядають на чоловіка, а коли її чоловік заглядає на інших жінок. А я в Інстаграмі підписаний тільки на одну людину – на мою дружину», - каже Олексій.

Олексій Арестович із сином
Олексій Арестович із сином

Олексій Арестович відверто зізнався, що раніше заробляв 300 тисяч гривень на місяць. Зараз набагато більше.

 «Зміст життя – це навчати людей, а радник керівника офісу президента – лише на громадських засадах. Я заробляю на життя семінарами у своїй школі, - каже Арестович та додає. - Мені є куди витрачати. Я утримую п’ять родин. Батьки, батьки дружини, сестри…»

Олексій Арестович з двома собаками
Олексій Арестович

Із коштовних речей у нього тільки машина Volvo, своєї квартири немає і ось чому:

«Про це мало хто знає, але я в першій п’ятірці на ліквідацію в Росії. Для мене прив’язка до конкретного місця життя – це небезпека. Мені простіше постійно змінювати місце проживання, що я і роблю. Тому не купляю квартири».

Олексій Арестович розповів і про свої плани на майбутнє піти в політику:

«Дехто сприймає, що я підсиджую президента Зеленського. Але я ніколи не підставляю людей, з якими працюю. Звісно, Зеленський колись піде з президентства, хоч би і після двох термінів, і тоді вже можна буде подумати».