Арестович зізнався Мосейчук: «Впевненості у тому, що Київ вистоїть, не було ні у кого»

Ведуча 1+1 Наталія Мосейчук місяць тому створила свій власний YouTube-канал, на якому зараз вже понад 121 тисяча підписників.  понад 4 мільйони 150 тисяч переглядів. На численні прохання своїх глядачів Мосейчук запросила на розмову адвоката і блогера Марка Фейгіна та радника керівника офісу Президента Олексія Арестовича.

Під час розмови Фейгін та Арестович розповіли, у чому секрет популярності їх щоденних ютюб-програм, а також чому у Росії запустили проти Арестовича пропагандистську машину, про поведінку росіян за кордоном (тут Наталія згадала свій нещодавній інцидент, коли у Берліні на ведучу напали агресивні росіяни), про плани після перемоги тощо.

Марк Фейгін, Наталія Мосейчук, Олексій Арестович
Марк Фейгін, Наталія Мосейчук, Олексій Арестович

Також Олексій Арестович розповів про перший день війни та відповів на запитання Мосейчук, яке турбувало багатьох: «Як так сталося, що президент не сів на американський літак?»

«О восьмій чи дев’ятій ранку 24 лютого ми зібрали журналістів на прес-конференцію. Чуємо, що десь там висадився російський десант, а потім, що на нас з Білорусі летять гвинтокрили, щоб висадитися на Печерськ, там де площа Слави і Музей Великої Вітчизняної війни. А там же рукою подати до Офісу Президента. Ми всіх журналістів просимо піти. А самі вже будемо тут героїчно захищатися», - каже Олексій Арестович.

Мосейчук, Фейгін, Арестович
Наталія Мосейчук, Марк Фейгін, Олексій Арестович

У Офіс Президента почали надходити новини про перші перестрілки диверсантів у центрі столиці, тому охорона президента пропонує Зеленському евакуюватися.

«Він відмовляється, каже: «Я тут залишусь». Йому говорять, що може бути прямий бій, але Зеленський все одно вирішив залишитись.

Якщо так, тоді всім, хто з ним залишився, принесли бронежилети. Зеленському доповідають: там бій, там обстріл, там намагання десь прорватися… Десант відміняють і знову перекидають в напрямку Гостомеля, тому що там зав’язався важкий бій. Але все одно гаряче – там замінований автомобіль, там хтось на розтяжці підірвався, на Оболоні танки, на проспект Перемоги вже зайшли, на Лук’янівці стріляють…

Західні партнери запропонували, то може ви перейдете в інше укриття? 

Впевненості у тому, що Київ вистоїть, не було взагалі ні у кого.

Я був готовий до вуличних боїв. Або я загину ось тут в офісі, або, якщо офіс розвалять, а я залишуся ще живий, то на вулицях вступлю у вуличні бої», - розповів Олексій Арестович.

Феномен війни. Мосейчук - Арестович - Фейгін