Андрій Бєдняков про шлюб з Настею Короткою: «Не треба ідеалізувати стосунки, у нас було всяке»

Ведучий Андрій Бєдняков разом з дружиною, акторкою та ведучою Анастасією Короткою стали героями нового випуску YouTube-шоу Ramina. В інтерв’ю чоловік розповів, як вони намагаються зберегти стосунки на відстані впродовж двох років, які вони батьки для своїх двох дітей – Ксенії та Остапа та про відчуття самотності. 

Андрій Бєдняков розповів секрет свого вдалого шлюбу на відстані

Хочеться, щоб у батьків дітей були здорові стосунки. Якщо ми один з одним сміємося, а ми сміємося кожен день, то це класно. Якби не Настя, я б з'їхав з глузду, вона завжди мене підтримує. У мене є недоліки: через батьків, виховання, іншу історію. У мене теж бувають депресії, невпевненість невеличка часом, і Настя мене постійно дістає, як кошеня. На наступний день я її підтримую. Не треба ідеалізувати стосунки, у нас було всяке. 

Андрій Бєдняков з дітьми
Андрій Бєдняков з дітьми

Андрій Бєдняков про батьківство

Ми не організовані, але ми класні батьки. Кращої мами, ніж Настя не було б 100%, я не іронізую. Я бачу, як вона поводиться з дітьми, які робить висновки після першої дитини. Я теж не поганий.

Андрій Бєдняков розповів, чи звикнув до самотності під час війни

До всього звикаєш, найскладніше, коли вони їдуть, ти потім сидиш, як колись із літнього табору до дому приїжджав, у тебе депресія. Але мені спокійніше, що я один, коли обстріли й тривоги. Це оманливо, коли Київ живе своїм життям, але ситуація залишається така ж сама. Не було б дітей, дружина була б тут. У кожного своя історія, я не буду казати іншим родинам, що робити. Вважаю, якщо є можливість, діти мають бути в спокої. Мені все одно, що про мене скажуть.

Андрій Бєдняков
Андрій Бєдняков

Андрій Бєдняков розповів, як зустрів дружину, та чому покликав заміж

Був спільний захід, нас покликали на репетицію, Настя сподобалася. Вони були тоді зірки, про них писали в газетах, вони грали в вищій Лізі КВК, ними займався Сивохо. Це була стандартна історія: погляди, щось пожартував, підколов. Потім поїхали разом на гастролі з КВК, дізнався, що у неї був хлопець, це ще більше мотивувало. Ми якось про це взагалі не думали, я зробив пропозицію виключно через Настю, бо мені здається дівчині хочеться цього, цей стереотип, що маєте обов'язково одружитися. Я зараз вважаю, що якщо не хочете не одружуватися, просто живіть разом.

Раміна Есхакзай, Настя Коротка та Андрій Бєдняков
Раміна Есхакзай, Настя Коротка та Андрій Бєдняков