Алан Бадоєв про пропагандистське відео путінських артистів: «Це наймерзенніше, що я коли-небудь бачив»

«Це наймерзенніше, що я коли-небудь бачив», - Бадоєв емоційно звернувся до путінських артистів, які закликають до війни в пропагандистському ролику «Встанем»

Відеозвернення до росіян режисер опублікував у Stories на своїй сторінці в Instagram. Предметом критики Бадоєва став агітаційний трек "Встанем", записаний пропутінськими виконавцями до дня народної єдності в росії.

Алан Бадоєв
Алан Бадоєв

«Друзі, хочу звернути вашу увагу на досить огидну штуковину, яка нещодавно з’явилася в мережі. І моє звернення адресоване не стільки українцям, скільки росіянам. Я просто хочу, щоб ви подивились на мій наступний пост, вдивіться в нього. Тому що, як мені здається, це дуже важливо. Подивилися на ці обличчя? Хочу сказати, що в мене немає ні краплі злості. Я не хочу нікого образити, я просто хочу поставити питання. Ну якщо ж ви такі артисти, якщо ви такі патріоти, що таке патріотизм? 

Чому б вам не захищати і не направляти своїх людей, своїх слухачів, тих, хто вас любить, тих, хто вам вірить? Яку пісню ти співаєш? «Артисте», ти співаєш «вставай та йди вмирай», ти співаєш «вставай та йди вбивай». Це парадоксальна нісенітниця! 

Ви підписуєте свої останні роки життя (деякі з вас), а деякі останні роки слави закликами до смерті та вбивства. Яка там вітчизна у ваших очах! Ви знаєте, що це взагалі таке? Ви хоч розумієте, яку відповідальність ви несете перед своїм слухачем і глядачем? Це найогидніша річ, яку я бачив у своєму житті», – прокоментував Алан Бадоєв.

Вставай
"Вставай" - пропагандистьска пісня російських артистів, які виправдовують війну

Також режисер підкреслив, що йому щиро шкода, що він колись працював з багатьма артистами з «убивчого відео». У цьому кліпі взяли участь таки артисти, як Лариса Доліна, Микола Расторгуєв, Надія Бабкіна, Григорій Лепс, Микола Басков, Сергій Лазарєв, Зара, Олег Газманов та інші.

Фото: пресслужба, скрін відео