Актор Сергій Журавльов: «Коли на моїх очах падали хлопці, розумів, що сам міг бути на їхньому місці»

“На бойових завданнях  у мене відбулась повна переоцінка цінностей”: актор Сергій Журавльов, який служив у ЗСУ, розповів, як знайшов кохання під час повномасштабного вторгнення

З перших днів повномасштабного вторгнення актор Сергій Журавльов («Закохай мене, якщо зможеш», «Перші ластівки», «Клятва лікаря», «Папік-2») став на захист країни, був під Гостомелем та Ірпенем, де відбувались найзапекліші бої з російською армією. Актора комісували зі служби за станом здоров’я. На днях Сергій завітав до студії “Сніданку. Вихідний” і вперше розповів, як знайшов кохання під час повномасштабного вторгнення, а також поділився подробицями про серіал “Закохай мене, якщо зможеш”.

Сергій Журавльов
Сергій Журавльов

Сергій Журавльов зазначив, вони з майбутньої дружиною Юлею були знайомі, але почали зустрічатись вже під час великої війни. Їхній роман розвивався стрімко. Невдовзі Сергій та Юля побрались. Наприкінці вересня вони святкуватимуть першу річницю одруження. 

«На бойових завданнях у мене відбулась повна переоцінка цінностей. Прийшло усвідомлення, що головне у житті я так і не здобув. Коли на моїх очах падали хлопці, я розумів, що і сам міг би бути на їхньому місці. У мене є певна відповідальність за продовження існування мого роду, це розуміння мене сильно надихнуло на пошук коханої і створення сім’ї», - поділився Сергій.

Сергій Журавльов
Сергій Журавльов

Актор пригадав першу зустріч з майбутньою дружиною під час повномасштабного вторгнення. 

“Це був квітень. Я відпросився з частини, щоб поїхати додому попрати речі. Ворог вже відійшов. Ми з Юлею списались. Виявилось, що вона поруч мешкає. Запропонував зустрітись на пʼять хвилин. Так і відбулась зустріч”, - розповів актор. 

Серіал “Закохай мене, якщо зможеш” був знятий ще до повномасштабного вторгнення, тому і сам актор з нетерпінням чекає на прем’єру, адже вірить, що стрічка сподобається глядачеві. Герой Сергія - псевдо-маг, який успішно займається бізнесом. Але все може зруйнуватись, коли на слід виходить професійна журналістка, мисливиця на псевдо-магів. 

Сергій Журавльов з дружиною Юлею
Сергій Журавльов з дружиною Юлею

«Мені дуже цікаво побачити себе у кадрі, побачити того Сергія, що був до війни: легкого та безтурботного. За цей час мені багато чого довелось побачити, я змінився. Звичайно, хочеться, щоб цей проєкт знайшов свого глядача та зміг подарувати посмішки, адже у серіалі багато якісного гумору. Мені подобаються сатиричні моменти серіалу, наприклад, коли мій герой починає перевдягатись і чинити «магію». Тож, для мене, цей проєкт і власне сам герой неймовірно цікаві», - Сергій Журавльов розповів, що очікувати від серіальної прем’єри.

Сергій Журавльов
Сергій Журавльов

Вже 2 жовтня о 20:30 на телеканалі 1+1 Україна відбудеться прем’єра авантюрного детективу “Закохай мене, якщо зможеш”. Головну роль у серіалі зіграв український актор Сергій Журавльов.

Фото: Інстаграм, пресслужба 1+1

Читайте також, як Сергій Стрельніков погодився на роль у фільмі "Довбуш"