Як зменшити рівень стресу: 5 книг, що допоможуть керувати емоціями

Емоційна стійкість, сфокусована увага та стабілізація свідомості — це не привілеї, а необхідність. Особливо під час війни
Керувати потоком неспокійних думок і емоцій, якими у ці складні часи переповнена кожна людина, — дуже корисна навичка. Прокачати її можна за допомогою книг, які порадила психологиня та учасниця реаліті Нового каналу «Пара на мільйон» Катя Гурська.

«У цих книгах — жодних міфів та обіцянок. Лише практичні навички, які допоможуть впоратися з болем та стресом, знизити тривожність, заспокоїти розум та позбутися ментальних пасток», — запевнила психологиня.

Катя Гурська
Психологиня Катя Гурська

1.    Відьямала Берч, Денні Пенман — «Свідома медитація: практичний посібник зі зняття болю та зниження стресу». Ця книга містить прості практики, які ви можете застосовувати у повсякденному житті, щоб боротися з болем та стресом. Восьмитижнева програма, що становить основу книги, потребує лише 10-20 хвилин на день.


2.    Марк Вільямс, Денні Пенман — «Свідомість. Як знайти гармонію в нашому божевільному світі». Ця методика не лише сприяє лікуванню та попередженню депресій, а й допомагає впоратися з викликами сучасного ритму життя. Застосовуючи запропоновані в книзі медитативні практики лише по 10-20 хвилин на день, ви зможете зменшити рівень стресу, занепокоєння, дратівливості, а також розвинути пам'ять, творчі здібності, реакцію, увагу та самоконтроль.


3.    Деніел Дж. Сігел — «Майндсайт. Нова наука особистої трансформації». Автор розповідає про важливу навичку, що сприяє позитивним змінам у вашому мозку і, як наслідок, житті. Ця навичка — здатність сприймати свій внутрішній світ і фокусувати увагу на власній свідомості, абстрагуватися від внутрішнього «автопілота».


4.    Джон Кабат-Зінн — «Практика медитації, або Мистецтво справжнього моменту». Автор допомагає зрозуміти саму сутність медитації.


5.    Деніел Дж. Сігел — «Уважний мозок». Ця книга про те, як влаштований головний мозок, та про природу свідомості. Вона досліджує медитацію та різні практики, а також поєднує дані наукових досліджень про мозок з практикою усвідомленості та чуттєвого сприйняття.

Книги
Книги корисно читати - вони здатні відволікти від тривожних думок

Дивіться також Топ-5 улюблених книжок співачки Onuka

Фото: Новий канал