Рита Ора запускає лінію догляду за волоссям Typebea

Рита Ора запускає власну б'юті-лінію догляду за волоссям Typebea  — до складу якої входять сироватка, засіб для блиску, шампунь і кондиціонер, призначені для відновлення та росту пошкодженого волосся. У виробництві використовуватимуться пептиди компанії Baicapil. У запуску б’юті-бренду співачці допомагає австралійська підприємиця Анна Лахі, фундаторка бренду преміальних добавок Vida Glow. Разом із нею Ора працює над маркою вже три роки — продукти можна буде побачимо 18 квітня.

Рита Ора і Анна Лахі
Рита Ора і Анна Лахі

У відеоролику, опублікованому у своєму Instagram, Рита Ора пояснила, що «хотіла винайти асортимент і продукт, який створює відчуття, ніби ми нарешті ставимо на перше місце наше волосся в повсякденному житті».

«Наші стосунки з нашим волоссям настільки особисті. Для мене це величезна частина моєї ідентичності, креативності та впевненості. За всю мою кар’єру я мала майже всі кольори та стилі волосся. Моє волосся освітлили, наростили, коротко підстригли. Але тепер я можу сказати, що моє волосся найздоровіше, ніж будь-коли. Я не можу дочекатися, щоб поділитися цим з вами!», - написала Рита Ора. 

Жінка з фарбою на волоссі
Рита Ора запускає власну б'юті-лінію догляду за волоссям Typebea
Рита Ора
Рита Ора запускає лінію догляду за волоссям Typebea

Дивіться також: б'юті-знахідка набір Olaplex для досконалого блонду

Карамельний блонд: 13 відтінків волосся для красивої весни-2024