Б’юті-знахідка місяця: набір Olaplex для досконалого блонду

Hair-мастхев для блонду: Olaplex Unbreakable Blondes Mini Kit

Чи не щодня б’юті-індустрія дивує нас новими продуктами для догляду за волоссям, але лише деякі з них викликають справжній фурор. Однією з таких знахідок став набір для блонду від відомого американського бренду Olaplex, до якого входять чотири мініатюри для світлого та сивого волосся.

Olaplex Unbreakable Blondes Mini Kit
Olaplex Unbreakable Blondes Mini Kit. Ціна: 1 299 грн

Якщо ви хочете зберегти свій блонд в ідеальному стані, зробити волосся міцнішим та здоровішим, або наразі лише розглядаєте варіанти трендового фарбування-2024 — неодмінно зверніть увагу на набір Unbreakable Blondes.

Блонд, який вражає
Блонд, який вражає

У складі цього набору є всі необхідні засоби для комплексного догляду за натуральним світлим, освітленим та сивим волоссям. Розглянемо детальніше:

1. Nº0 Intensive Bond Building Hair Treatment — інтенсивний лосьйон для відновлення волосся

Інтенсивний лосьйон Nº0 готує волосся до глибокого відновлення з максимальною дозою унікальної запатентованої технології Olaplex. Підходить для всіх типів волосся, особливо з видимими ознаками пошкоджень.

Процедура значно підвищує міцність волосся, захищає зсередини та забезпечує миттєві результати. Надає волоссю силу, реструктурує сухе ламке волосся, робить його мʼяким, блискучим і більш пружним.

Як використовувати:
Нанесіть на сухе волосся, починаючи від коріння і закінчуючи кінчиками, залиште для поглинання на 10-30 хвилин, потім приступіть до наступного етапу. Застосовуйте раз на тиждень як перший крок у двокомпонентній системі відновлення спільно з Nº3 Hair Parfector. Якщо волосся сильно пошкоджене, збільште кількість використання до 2-3 разів на тиждень.

2. Nº3 Hair Perfector — засіб для досконалої гладкості та відновлення волосся

Другий етап домашньої процедури з повного відновлення та реконструкції волосся. Це не просто кондиціонер з ефектом салонного догляду та візуального відновлення та згладжування волосся, це крок до інтенсивної реставрації структури волосся, особливо сильно сухого та ламкого. Підходить для всіх типів волосся, особливо з видимими ознаками пошкоджень. Еліксир молочкової текстури завершує процес відновлення, роблячи їх ідеально згладженими, мʼякими, міцними та здоровими.

Як використовувати:
Використовуйте засіб Nº0 як перший, підготовчий крок у двокомпонентній домашній системі догляду. Далі нанесіть еліксир Nº3 по всій поверхні злегка вологого волосся, включно з корінняя та кінчиками. Розчешіть і залиште на 10-30 хвилин, а потім змийте за допомогою відновлювального шампуню.

Olaplex Unbreakable Blondes Mini Kit
Olaplex Unbreakable Blondes Mini Kit

3. Nº4P Blonde Enhancer Toning Shampoo — висококонцентрований фіолетовий шампунь для натурального світлого, освітленого або сивого волосся

Очищає шкіру голови та волосся, захищаючи його від повсякденного стресу, включаючи пошкодження структури, посіченисть кінчиків, пухнастість та ламкість. Відновлює зруйновані звʼязки у структурі волосся. Робить волосся більш слухняним, блискучим і здоровим з кожним застосуванням. Шампунь рекомендований і безпечний для фарбованого волосся і фарбуючого пігменту, формула без сульфатів утворює густу піну, яка нейтралізує мідний відтінок і жовтизну, надає яскравості всьому світлому, освітленому і сивому волоссю. Значно зменшує ламкість та сухість. Підходить для щоденного
використання без ефекту обтяження волосся.

Як використовувати:
Масажними рухами нанесіть достатню кількість засобу на вологе волосся до утворення активної піни. Змийте та повторіть процедуру очищення ще раз, якщо цього вимагає ситуація.

4. No.8 Bond Intense Moisture Mask — багатофункціональна відновлювальна маска для волосся

Висококонцентрована регенеруюча формула засобу створена на основі технології Olaplex, але підходить абсолютно всім типам волосся, особливо тим, які потребують реставрації структури, максимального зволоження та живлення. Відновлює зруйновані звʼязки у структурі волосся. Захищає волосся від хімічної та термічної дії. Робить волосся набагато сильнішим і здоровішим, зміцнює, згладжує, надає неймовірної мʼякості та шовковистості, повертає інтенсивний блиск.

Як використовувати:
Нанесіть необхідну кількість маски на вологе після миття волосся і залиште протягом 10 хвилин. Змийте великою кількістю чистої води. Використовуйте на регулярній основі 1 раз на тиждень.

Блонд, який вражає
Блонд, який вражає

Читайте також рецепт улюбленого коктейлю Меган Маркл.

Дієтологи назвали Топ-7 продуктів для довголіття.

Фото: Інстаграм, пресслужба