Поцілунок сонця: 7 найкращих сонцезахисних засобів для губ

Щорічно з приходом тепла зростає важливість правильного захисту від сонця. Однак часто ми забуваємо про найбільш чутливу і вразливу частину обличчя — губи. Сонцезахисні засоби для губ — це не просто новий тренд у світі краси, але й необхідність для збереження здоров'я шкіри та попередження негативних впливів ультрафіолетового випромінювання. Давайте розглянемо деякі з найкращих сонцезахисних засобів для губ, які є справжнім рятівниками для ніжної шкіри і запорукою красивою посмішки.

Найкращі сонцезахисні засоби для губ у добірці Краще Медіа

  • Colorescience Lip Shine SPF 35 Lip Gloss
Colorescience Lip Shine SPF 35 Lip Gloss
Colorescience Lip Shine SPF 35 Lip Gloss

Засіб надає губам натуральний колір та гарне сяйво. SPF 35 захищає від UV-променів та стресових факторів навколишнього середовища, а гіалуронова кислота зволожує та пом’якшує губи. Блиск представлений у п’яти нейтральних відтінках.

  • EltaMD UV Lip Balm Broad-Spectrum SPF 36
EltaMD UV Lip Balm Broad-Spectrum SPF 36
EltaMD UV Lip Balm Broad-Spectrum SPF 36

Бальзам для губ із захистом від ультрафіолетових променів. Можна носити цей бальзам окремо або разом з улюбленими продуктами для губ.

  • Jack Black Intense Therapy Lip Balm SPF 25 з олією ши та м’ятою
Jack Black Intense Therapy Lip Balm SPF 25
Jack Black Intense Therapy Lip Balm SPF 25

Унісекс-бальзам заспокоює та зволожує сухі, потріскані та подразнені губи.

  • O'Keeffe’s Lip Repair SPF 35
O'Keeffe’s Lip Repair SPF 35
O'Keeffe’s Lip Repair SPF 35

Гарантована допомога для дуже сухих потрісканих губ і тривале зволоження.

  • TIZO Tinted Lip Protection SPF 45
TIZO Tinted Lip Protection SPF 45
TIZO Tinted Lip Protection SPF 45

Використовуючи запатентоване поєднання діоксиду титану й оксиду цинку, Lip Protection відбиває сонячні промені, не вибілюючи губи, легко наноситься та розподіляється. Може використовуватись під помаду або самостійно. Має ніжний аромат ківі, лайма та імбиру.

  • Burt's Bees All-Weather SPF 15 Moisturizing Lip Balm
Burt's Bees All-Weather SPF 15 Moisturizing Lip Balm
Burt's Bees All-Weather SPF 15 Moisturizing Lip Balm

Натуральний бальзам для губ широкого спектру дії з SPF 15 забезпечує сонцезахисний ефект без типового відбілювання, характерного для сонцезахисного крему, робить губи зволоженими, м’якими та захищеними від будь-якого впливу матінки-природи. Захист від сонця та зволоження для будь-якої пори року.

  • Neutrogena Revitalizing Lip Balm SPF 20
Neutrogena Revitalizing Lip Balm SPF 20
Neutrogena Revitalizing Lip Balm SPF 20

Прозорий тонований бальзам із SPF 20 миттєво зволожує та допомагає захистити губи від ультрафіолетового випромінювання, роблячи їх м’якшими, рожевими та здоровішими на вигляд. Лише за тиждень використання цей бальзам допоможе покращити текстуру та колір губ, щоб вони виглядали природно красивими. Має 6 відтінків.

Нехай ваші губи залишаються здоровими та захищеними від негативного впливу сонця! Обирайте сонцезахисний засіб для губ, який відповідає вашим потребам, і насолоджуйтеся яскравими днями, не турбуючись про шкідливі наслідки ультрафіолетового випромінювання.

Читайте нашу статтю про б’юті-знахідку місяця — hair-мастхев для блонду. А також наймодніший колір цього сезону — карамельний блонд на волоссі голлівудських зірок.

Фото: Інстаграм, сайти брендів