Белла Хадід створила власний бренд парфумів Orebella

Белла Хадід представила свій власний б'юті-бренд Orebella, над яким працювала останні п’ять років. Три парфуми з'являться у продажу вже з 12 травня. Перед запуском модель показала роботу зі своєю командою та поділилася власними відчуттями: «Не можу повірити, що зовсім скоро зможу поділитися тим, що так довго приховувала від вас... Більше 5 років креативу, сліз і магії, які повністю перезарядили моє життя. Це для вас, для мене. Я така рада бути частиною Orebella. Скоро ви все побачите». 

Белла Хадід сидить на стільці
Белла Хадід працювала над власними парфумами 5 років

Оскільки робота над парфумами тривала під час загострення у моделі хвороби Лайму, Белла Хадід вигадала парфуми без вмісту спирту, які б не були шкідливі її шкірі. 

Одна з практик, які допомагали під час хвороби покращувати психологічний стан – користування ефірними оліями. Саме вони і привели до ідеї створення власної косметичної компанії Orebella. 

Белла Хадід розповіла, що два роки тому, під час поїздки до своїх палестинських родичів, які живуть у Вашингтоні, округ Колумбія, дізналася, що її дядько Махмуд виготовляв ефірні олії. Тоді одразу і пришла ідея для назви бренду - Orebella, яка поєднує в собі гру слів: у перекладі прізвище моделі англійською мовою (Хадід означає «залізо») та її імені.

Перша колекція Orebella — це три аромати: квітковий Window2Soul, тропічний Blooming Fire і дерев’яно-морський Salted Muse, усі натхненні життям Хадід. Salted Muse, що має ноти морської солі, рожевого перцю та оливкової олії, віддає шану своїй родині. «Незалежно від того, чи ти палестинець, чи просто араб, наші сім’ї все змащують оливковою олією. Для мене це був саме той інгредієнт, що я могла додати, тим самим віддаючи шану моїй спадщині».

«Це перші в історії безалкогольні двофазові парфуми на основі ефірних олій», — з гордістю каже Белла Хадід. 

Аромати – це саме те, до чого модель все життя звертала увагу через проблеми зі здоров’ям, тому шукала рішення: щось ніжне, зручне для носіння, але водночас складне. 
 

Orebella
Orebella парфуми від Белли Хадід
Белла Хадід
Белла Хадід

Читайте також про іменні парфуми Білл Айліш, в який зміксований улюблений аромат дитинства