58-річна модель Елізабет Херлі розкрила секрет своєї молодості: «Їжте менше, добре жуйте і вечеряйте раніше»

58-річна британська акторка та модель Елізабет Херлі у чудовій фізичний форма, хоча сама стверджує, що не ходить в спортзал і не дотримується спеціальних дієт. Як їй вдається виглядати молодшою на свій вік і зберігати стрункість, Херлі вирішила розповісти своїм підписникам в Інстаграм. Виявляється, у акторки є певні правила, яких вона намагається дотримуватись.

«Мені постійно задають одне запитання: як ти залишаєшся у формі та що їси? Отже, ось моя мантра: не їжте занадто багато, занадто швидко, занадто часто або занадто пізно. Або, іншими словами, їжте меншими порціями, добре жуйте, забороніть перекушувати і вечеряйте раніше. Це працює для мене», - каже модель та акторка.

Елізабет Херлі
Елізабет Херлі

Також Елізабет Херлі зазначила, що не стримує себе, коли хоче з’їсти тістечка, ба більше – вона сама пече хліб і готує торти кожної неділі: 

«Я не п’ю дивних зелених соків чи коктейлів і приймаю добавки, лише якщо аналіз крові показує, що мені чогось не вистачає. Я намагаюся, щоб овочі чи фрукти становили половину кожної тарілки, яку я з’їдаю – тобто, якщо я маю бутерброд, я також з’їдаю яблуко. Я їм практично все, але вживаю шкідливу їжу як абсолютне задоволення, і я вважаю шкідливою їжею все, що містить будь-які інгредієнти, яких немає на моїй власній кухні, включаючи «дієтичне» та «нежирне» все, всі готові страви, всі куплені бутерброди, тістечка та печиво та всі газовані напої. Моєю найкращою інвестицією була хлібопічка, і я готую буханець на день. Я також готую торти кожні вихідні».

Елізабет Херлі
Елізабет Херлі

Також Елізабет Херлі зазначила, що важливо багато рухатись аби тримати себе у гарній фізичній формі, а в спортзал ходити не обов’язково: 

«Крім дієти, моя інша порада — більше рухатися. Я не ходжу в спортзал і не виконую будь-які комплексні вправи, але я надзвичайно активна. На цьому проповідь закінчується. Дайте мені знати, чи має це сенс для вас».

Читайте також рецепт улюбленого коктейлю Меган Маркл.

Дієтологи назвали Топ-7 продуктів для довголіття.


Фото: Інстаграм