Тіна Кароль одягла білу сукню з плямою крові від пострілу в серце: «Ми незламні!»

Тіна Кароль у Польщі зібрала понад 42 мільйони гривень для України

Співачка Тіна Кароль, яка засудила українських артистів,що виступали у Росії до війни, взяла участь у найбільшому благодійному концерті в історії Польщі на підтримку України. Концерт «Разом з Україною» транслювався у прямому ефірі в 40 країнах світу. Глядачі мали змогу надіслати смс, яке конвертувалося у грошову суму для допомоги Україні. За попередніми даними, було зібрано понад 42 мільйони гривень. Усі кошти будуть надіслані на допомогу Україні під час війни.

Тіна Кароль вийшла на сцену в білій сукні із символічною плямою крові від пострілу в серце. Виступ розпочався з хвилини війни – глядачі почули те, що чують українці щодня: звуки повітряної тривоги, крики людей, уривки фраз перехоплених телефонних розмов.

Тіна Кароль
Тіна Кароль
Тіна Кароль
Тіна Кароль та Амелія

Артистка виконала пісню «Закрили твої очі», а також неофіційний гімн «Україна – це ти». Разом з Тіною на сцену також вийшла семирічна Амелія, чий спів у бомбосховищах раніше підкорив серця мільйонів людей в інтернеті. Тіна Кароль зустрілася з Амелією у Варшаві після того, як дівчинці вдалося втекти від війни та знайти новий будинок у Польщі.

Тіна Кароль у Польщі
Тіна Кароль у Польщі

«Наша спільна справа, наша спільна доля – це перемога. Ми незламні! Від усього серця ми дякуємо за те, що прийняли нас, низький вам уклін», – звернулася Тіна Кароль зі сцени до одинадцяти тисяч полячок у залі та мільйонів телеглядачів у всьому світі.

Виступ Тіни Кароль у Польщі

Фото: прес-служба Тіни Кароль