Тіна Кароль засудила українських артистів, які виступали у Росії до війни

Тіна Кароль засудила українських артистів, які виступали до війни у Росії: "Був час важкий, вам було по*уй", - заявила співачка.

Тіна Кароль у Instagram Stories висловилася про українських артистів, які гастролювали у РФ.

Кароль нагадала, що у 2014 році, коли Росія анексувала Крим та вторглася на Донбас, деякі українські артисти зробили свій вибір і не відмовилися від концертів у країні-агресорі.

Тепер, коли повномасштабна війна Росії проти України вже два тижні і деякі зірки залишилися без концертів у РФ, вони почали висловлюватися про військове вторгнення у соцмережах.
При цьому українські артисти, які вибрали у 2014 році Росію і виступали там усі 8 років, не згадують зараз у своїх повідомленнях, хто стріляє по мирному населенню в нашій країні та з якого боку летять ракети в Україну. Вони також не наважилися вимовити ім'я Путін.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Тіна Кароль засудила скандальних артисток та порадила їм «не відволікатися від порятунку своєї заблудлої душі».

«2014 року обрати свою країну було для артиста складним кроком, як ми всі пам'ятаємо. Декому це стало під силу. Був час важкий, вам було по*уй ... коли закінчилися російські концерти, скрутний період стався у вас. Вже нікуди тікати. Робіть справи не для посту в Instagram, не відволікайтеся від порятунку своєї заблудлої душі, нам все одно на весь цей контент. Найкращий детектор брехні – це народ. Він сам вирішить, де хто та чий! Слава Україні», - написала співачка.