Несподіваний дует: Саша Чемеров заспівав із Христиною Соловій

“Біжи, Тікай”: Саша Чемеров та Христина Соловій заспівали пісню про токсичні та співзалежні стосунки

Це ще одна пісня в сольній кар’єрі Саші Чемерова, цього разу — у колаборації з Христиною Соловій. За словами автора слів та музики, Саші Чемерова, пісня “Біжи, Тікай” пройшла довгий шлях, “оминаючи” відомих українських зірок. Це досить складна робота, яка має на меті донести правильні меседжі в поєднанні з хорошою музикою та бездоганним звучанням.

Саша Чемеров, Христина Соловій
Саша Чемеров, Христина Соловій

Саша Чемеров про пісню:

Пісня «Біжи, Тікай» про монстрів, що прокидаються у відносинах між коханцями, про любов, яка тримає в напрузі, про неможливість бути ані окремо, ані разом. Моєю ідеєю було створити піснею унікальний, але знайомий кожному стан. У цьому мені допомогла неймовірна Христина Соловій. Її ніжний голос та містичний образ ідеально спрацювали в нашій колаборації. Вашій увазі синтез інтелігентної поп музики, естради 90-х, трепу та року.

Саша Чемеров, Христина Соловій
Саша Чемеров, Христина Соловій

Для співачки колаборація з Чемеровим — не єдина за останній рік, проте саме її Христина Соловій називає “відвертим експериментом”:

«Біжи, Тікай» - музично-емоційна ілюстрація співзалежних стосунків. Цей стан схожий на солодку, але дуже болісну пастку. Вишуканий біль, до якого звикаєш і не уявляєш, як жити без нього. Цей трек музично для мене відвертий експеримент, на який я наважилась піти із Сашею Чемеровим, натхненна його особистістю і тонкою майстерністю його сонграйтерства.

Саша Чемеров, Христина Соловій
Саша Чемеров, Христина Соловій

Емоційну відеороботу до пісні “Біжи, Тікай” зрежисував Віктор Скуратовський, відомий український кліпмейкер. За словами артиста Саші Чемерова, відео знімали в досить складних погодних умовах, та попри те, що видався дуже холодний день, а сильний вітер з дощем проймав до кісток, команді вдалося зняти дуже атмосферний кліп. Відео знімали на березі Київського моря.

“Я вважаю що нам вдалося передати стан пісні, тривогу, сум та тугу за коханням. І видно, що мені та Христині реально складно, цього ми досягли якраз завдяки погодним умовам. Тож емоція, яку ви бачите на відео — вона є справжньою”, — ділиться Саша Чемеров.

Саша Чемеров - Біжи Тікай (feat. Христина Соловій)

Послухайте також дует Саші Чемерова та фронтмена гурту "Бумбокс" Андрія Хливнюка.

Фото: прес-служба