Дует року: Саша Чемеров та Бумбокс випустили спільну пісню «Любила»

Саша Чемеров випустив потужний сингл «Любила» за участю гурту Бумбокс напередодні свого сольного концерту у Stereo Plaza 19 червня

Пісня була створена Чемеровим ще в Америці, спеціально для колаборації з Андрієм Хливнюком.

Текст проводить тонкі, майже непомітні паралелі відносин людини з країною. На перший погляд, пісня про любов, має більш глибокий сенс та говорить про почуття у більш широкому сенсі. Виважена лірика ставить питання кожному слухачеві, не нав’язуючи свою ідеологію та даючи надію, хоча б на один відсоток.

Мова йде про слова в тексті:
“Кров на вустах
99 зі ста
Вона його любила”

Саша Чемеров та Андрій Хливнюк
Саша Чемеров та Андрій Хливнюк

Сенс пісні у взаємодії між людьми, пошуку подібностей та зворотнього зв’язку у часи індивідуалістів та одинаків. Колаборація двох зірок української музики, що дивляться в один бік, доповнюючи творчість один одного, показує слухачеві можливості діалогу та взаємодії.

Саша Чемеров: "Я почав писати пісню "Любила" в Лос-Анджелесі. Тоді вона мала назву "1%" - у мене в той період життя було багато випробувань, назва підходила ідеально. Сидиш на балконі в L.A. і пишеш пісню з розрахунком на дует, я одразу хотів щоб у цій пісні співав саме Андрій Хливнюк. Текст до цієї пісні був придуманий мною швидко. Я пригадую що відправив йому демку, це був просто вокал під гітару. Перша версія пісні  - це був соул з рнб, можливо джаз, Андрію дуже сподобалося.

Через деякий час, я прилетів на тиждень до України просто зняти кліп, але через пандемію не зміг повернутися до Америки і застряг тут. Тож вирішив не гаяти часу, і ми почали з Андрієм записувати пісню.

Сталося так, що пройшло достатньо часу з моменту відправлення демки, і тут ми зрозуміли, що пісня не буде працювати в такому форматі.

Я зрозумів, що сильно змінився, й ті сингли, які випустив, мають з "Любила" мало спільного. Андрій запропонував переробити аранжування, і стало зрозуміло, що це вже не дует Саші Чемерова і Андрія Хливнюка, але Саші Чемерова і Бумбоксу.
В цілому я переписував три рази пісню і два рази переписували вокали разом з Андрієм".

Саша Чемеров та Андрій Хливнюк
Саша Чемеров та Андрій Хливнюк

Андрій Хливнюк: "Після суперхіта "Тримай мене" з Олександром Чемеровим (The Gitas, “Димна Суміш”) я зарікся записуватись разом, розуміючи, що матеріал вийшов недосяжно крутим. Проте, минуло декілька років і Саша запропонував знову сісти в студію і накопичити щось більш ритмблюзове. Дописавши куплет і попрацювавши над аранжуванням з Дмитром Куваліним (гітаристом Бумбоксу), мені стало остаточно зрозуміло, що пісня "Любила" просто таки мусить жити в радіопросторі. Надзвичайно приємно, коли всі учасники запису - гурт, спеціально запрошені бек-вокалістки, звукорежисер - наспівують "вона любила, любила" ще декілька днів поспіль"

Саша Чемеров та Андрій Хливнюк
Саша Чемеров та Андрій Хливнюк

Про Сашу Чемерова:

Саша Чемеров — український і американський музикант, композитор, продюсер, поет, екс-лідер і засновник рок гуртів Димна Суміш, X-posers, Vkrayst, а в даний момент — фронтмен каліфорнійського рок гурту The Gitas. Сонграйтер і ко-продюсер Quest Pistols, Артур Пирожков, Агонь, Manizha, Іван Дорн, Глюкоза, Jah Khalib, Mid-Air, Josh Franks, Gavin Lurssen, Elliott Sellers.

Цього року Саша планує випуск трьох синглів і EP. Також гарна новина для фанів Димна Суміш, планується реліз усього невиданого матеріалу. А також презентація п'яти  синглів з американським гуртом The Gitas.

Гастрольна діяльність Саші Чемерова почнеться з великого сольного концерту в Stereo Plaza 19 червня, Київ.

Саша Чемеров та Андрій Хливнюк
Саша Чемеров та Андрій Хливнюк
Саша Чемеров та Андрій Хливнюк
Саша Чемеров та Андрій Хливнюк
Саша Чемеров та Андрій Хливнюк
Саша Чемеров та Андрій Хливнюк
Саша Чемеров & Бумбокс - Любила

Доречи, місяць тому Саша Чемеров вперше став батьком.

Фото: прес-служба