Як пройшли великі концерти MONATIK в Києві: дует з Могилевською та старі хіти українською

Два дні поспіль MONATIK зібрав киян та гостей міста у переповнених залах Палацу «Україна» на великі сольні концерти “ART Оборона”. Під час зустрічі зі своїми шанувальниками артист вражав емоційним, проникливим виконанням як нових композицій, написаних під час повномасштабного вторгнення, так і легендарними хітами, які “відремонтував” у своєму проєкті “Repaired”. Повні зали, сльози щастя та вдячність за красу, яку розробила команда артиста, надихнувшись його творчістю. 

MONATIK
MONATIK

Режисерками концертної програми виступили TRI.Direction. Артист зізнався, що вже давно захоплюється баченням та роботами дівчат, з якими вдавалося співпрацювати на різних телевізійних проєктах. Тому така співпраця Дмитру Монатіку була цікава, але коли режисерки запропонували головну ідею програми - пазл зійшовся. Понад три місяці підготовки, складні 3D моделі, три дні монтажу сцени та задум вдалося втілити.

MONATIK
Київський концерт MONATIK
MONATIK
MONATIK

Як розповідають TRI.Direction, ми опиняємось в одному з дворів будь-якого міста України. І на прикладі одного з будинків розповідаємо історію кожного українця до якого у двері «постукала біда», але він не лишив надії і має єдину мрію - Мрію про перемогу.

Сюрпризом для всіх стала поява в один з днів спеціальної гості - Наталії Могилевської. Артист разом з поп-дівою заспівав “Відірватися від землі”, а потім, вже за власною традицією, став на бек-вокал до Наталії на її сольну пісню “Позивний”. 

MONATIK
MONATIK зібрав киян та гостей міста у переповнених залах Палацу «Україна»
MONATIK
MONATIK

Варто зазначити, що перед концертом разом із ведучими радіостанції «Наше радіо» Андрієм Чорноволом і Лєрою Товстолєс було проведено благодійні аукціони. На них розігралася вишиванка “Etnodim”, прапор з підписом MONATIK (його за 50 тисяч гривень купив відомий блогер Олексій Дурнєв), а також картина “Кохання космічних масштабів” із колекції “The Views”, яку артист створив ексклюзивно перед концертами. 

MONATIK
Картина, намальована MONATIK
MONATIK
Арт-терапія від MONATIK

Головними запрошеними гостями концертів арт-терапії MONATIK в Києві стали військові, що перебувають на ротації, сім’я артиста - діти та дружина та шанувальники, що з нетерпінням чекали на концерт улюбленого виконавця. Збір коштів з цих двох благодійних концертів відбувався для сімей з деокупованих та прифронтових територій, що будуть передані до Фонду “Твоя опора”. Також артист створив спеціальну фотозону “Галерея донатів”, де розмістилися “Охматдит”, “Птахи Мадяра”, “Ти як”, “Фонд Маша”, “Tabletochki”, “Твоя опора”, “United 24”. Тут можна було знайти qr-код, якому саме ти хочеш задонатити.

MONATIK зі своєю командою
MONATIK зі своєю командою

Фото: пресслужба