Тіна Кароль передала Папі Римському щоденник 9-річного Єгора з Маріуполя

Українська співачка Тіна Кароль зустрілась у Ватикані з Папою Римським Франциском. Під час аудієнції, яка проходила у Сікстинській капелі, Тіна Кароль передала Папі Римському оригінал щоденника 9-річного Єгора з бомбосховища у Маріуполі. 

Світлиною зустрічі Ватикан поділився в офіційному інстаграм Папи Римського. 

Єгор вів щоденник, коли жив протягом місяця у підвалі свого будинку під час окупації Маріуполя росіянами. Хлопчик описував своє життя у «суцільній темряві», писав про свою рану на спині, поранення матері та сестри.  Він малював картинки людей зі зброєю, людей, що лежать на вулицях, зруйновані будинки, вибухи, танки.

Тіна Кароль і Папа Римський
Тіна Кароль на аудієнції у Папи Римського Франциска в Ватикані

«Я передала Його Святості Папі Франциску оригінал щоденника українського хлопчика Єгора, в якому немає дитячих мрій, бо мрія вижити, про яку він пише, не може вважатися дитячою. 

Щемливі рядки, де Єгор нотує, що в нього «сьогодні померли 2 собаки, бабуся Галя й улюблене місто Маріуполь» - паралізують своєю трагічністю. Єгор молився, якщо його сім'ї доведеться померти, то хай разом з ним, щоб він не залишився сам.

Те, що щоденник Єгора відтепер у Ватикані - це винятковий момент істини. Цей щоденник, як послання до Бога, уособлює в собі не тільки біль, він уособлює у собі відвагу цілого покоління дітей, які сьогодні переживають війну проти України», - сказала Тіна Кароль. 

Тіна Кароль і Папа Римський
Тіна Кароль на аудієнції у Папи Римського Франциска в Ватикані
Тіна Кароль
Тіна Кароль чекає на зустріч із Папою Римським
Щоденний Єгора з Маріуполя
Щоденний Єгора з Маріуполя

Як відомо, Тіна Кароль не одноразово цитувала рядки зі щоденника Єгора прямо зі сцени під час своїх благодійних концертів на підтримку України. 

Дізнавшись згодом, що Єгор та йога мати з сестрою живі і їм вдалося врятуватися від російського ворога, співачка віднайшла родину й подарувала їм квартиру на заході Україні.

раніше Тіна Кароль зустрілася з прем'єр-міністром Японії.

Фото: пресслужба