Джамала відвідала щорічну церемонію Відзнак Центру Кеннеді

Джамала зустрілась у США з Джулією Робертс, Амалією та Джорджем Клуні

Українська співачка Джамала відвідала престижну 45-ту щорічну церемонію Відзнак Центру Кеннеді (45th Annual Kennedy Center Honors), що днями відбулась у Вашингтоні, США. Нагороди вручають з 1978 року культурним діячам за їх внесок у розвиток американської культури. Джамала зустрілася з видатними американськими політиками, кінозірками та музикантами: Ентоні Блінкіном, Ненсі Пелосі, Джулією Робертс, Амаль та Джорджем Клуні, Гледіс Найт.

Джамала
Джамала на червоному хіднику престижної 45-ї щорічної церемонії Відзнак Центру Кеннеді

«Відвідала церемонію нагородження видатних музикантів та акторів перед 45th Annual Kennedy Center Honors. Для мене ця подія стала ще одним заходом, на якому я можу говорити про Україну.

Відчувала підтримку у кожній з розмов! Не можу розповісти всього, але це були дуже важливі для мене діалоги. Про Україну, про допомогу та реалії війни.

Кожен та кожна пишаються нашою боротьбою. Одні з найвпливовіших людей Америки висловлювали свої слова підтримки для України. Від Джулії Робертс, якою я захоплююсь, і до третьої людини в Штатах Спікерка Палати Представників Ненсі Пелосі, Держсекретар Ентоні Блінкен та багатьох інших надзвичайних людей.

Це було важливо почути. Також важливо бачити дії, і я сподіваюся на те, що нам допомагатимуть і надалі. Будуть із нами до кінця, як сказав мені особисто Ентоні Блінкен», - написала Джамала у Фейсбук. 

Джамала, Амаль та Джордж Клуні
Джамала, Амаль та Джордж Клуні на престижній 45-й щорічній церемонії Відзнак Центру Кеннеді
Джамала та Джулія Робертс
Джамала та Джулія Робертс на престижній 45-й щорічній церемонії Відзнак Центру Кеннеді
Джамала та Ненсі Пілосі
Джамала та Ненсі Пілосі
Джамала та Ентоні Блінкін
Джамала та Ентоні Блінкін
Джамала і Гледіс Найт
Джамала і Гледіс Найт
Джамала і Гербі Генкок
Джамала і Гербі Генкок
Джамала і Hozier
Джамала і Hozier

Фото: Фейсбук Джамали