Зірка «Аквамен» Джейсон Момоа розлучається з дружиною після 16 років шлюбу

Перше гучне розлучення серед зірок у 2022 році: 42-річний Джейсон Момоа, зірка «Аквамен», «Конан-варвар» та серіалу «Гра престолів» та 54-річна актриса Ліза Боне розходяться. Пара жила разом більш ніж 16 років, 5 років у офіційному шлюбі. ЗМІ стало відомо про це із посту в Інстаграм на сторінці актора.

Подружжя опублікувало спільну заяву:

«Ми всі відчули тиск і зміни цих трансформаційних часів… Розгортається революція, і наша сім’я не є винятком… Ці сейсмічні зрушення відчуваємо і ми. І тому ми ділимося новинами нашої сім'ї. Ми розлучаємося. Ми ділимося цим не тому, що вважаємо це гідним, аби про це написали у пресі, але щоб, продовжуючи своє життя, ми могли робити це з гідністю та чесністю. Любов між нами продовжується та розвивається, але в іншому напрямку. Ми звільняємо один одного аби бути тим, ким ми вчимося стати… Наша відданість непохитна до цього священного життя і до наших дітей. Навчаємо наших дітей тому, що самі вміємо. Живемо молитвою. Нехай любов переможе», - написано в заяві Джейона та Лізи.

Джейсон Момоа
Джейсон Момоа
Ліза Боне
Ліза Боне

Джейсон Момоа та Ліза Боне познайомилися у 2005-му через спільних друзів. Але офіційне весілля зіграли лише у 2017-му році таємно від ЗМІ. У них є двоє спільних дітей: 14-річна дочка Лола Айолані та 13-річний син Накоа-Вулфа. Також у Лізи є доросла донька Зої Кравіц від шлюбу з музикантом Ленні Кравіцем.

Джейсон Момоа
Джейсон Момоа
Джейсон Момоа
Джейсон Момоа
Ліза Боне
Ліза Боне

Фото: Інстаграм