Wellboy розповів, де зараз знаходиться його продюсер Юрій Бардаш

Молодий український співак Wellboy коли почалась війна був у Києві, разом із мамою. Спочатку вони планували поїхати до рідного села, але потім все ж таки залишись у столиці та весь березень провели у бомбосховищі. А от його продюсер Юрій Бардаш наразі перебуває за кордоном. Він поїхав з України ще до початку повномасштабного військового вторгнення Росії.

«Юра зараз у Грузії. Він виїхав ще до війни. Нещодавно з ним зідзвонювалися. Він сказав, що у нього маленька донька і він не може собі уявити, як вона плаче, як його бубочка плаче – навіть так він сказав. І я його розумію», - розповів Антон Вельбой в інтерв’ю «Зірковому шляху» про Бардаша.

Wellboy
Wellboy

Решта музикантів, з яким працював Wellboy до війни, вже повертається до України і вони починають активніше брати участь у благодійних концертах . Так, співак розповів, що виступає зараз перед українськими біженцями, у військових частинах та лікарнях.

А ще Wellboy що зараз, як і більшість музикантів, нічого не заробляє, а живе на накопичені гроші.

«Я зараз живу на гроші, які я заробив на новорічних корпоративах. Плюс стрімінги, але вони не такі грандіозні», - пояснив  Wellboy.

Tags