Wellboy розповів, що по контракту з Юрієм Бардашем йому заборонено робити

Антон Вельбой, або просто Wellboy – головне відкриття українського шоу-бізнесу 2021 року. Лише за рік він гучно заявив про себе: випустив два хіти «Гуси» та «Вишні», які крутили всі радіостанції країни, зняв на них два кліпи, з’явився на обкладинці відомого глянцю Viva!, дав декілька інтерв’ю та безліч корпоративів.

Звичайно, такий успіх – не випадковий. З Wellboy працює відомий продюсер Юрій Бардаш (Quest Pistols, YOURA, Грибы, Луна). В інтерв’ю для «Люкс ФМ» співак розповів, що саме зустріч з Бардашем вважає найголовнішою подією у своєму житті, яка його змінила.

«Пам’ятаю, як вперше його побачив. Ми зустрілись під старим рибацьким мостом, на студії. Я приїхав, зовсім не знав, що мені казати. Юра на мене справив дуже класне враження. Це конкретний чувак, він не говорить нічого зайвого. Він говорить тільки правду», - розповів Антон Вельбой.

Wellboy
Wellboy

Wellboy зізнався, що йому заборонено за контрактом, який підписав з Бардашем:

«Мені не можна вживати алкоголь на зйомках та концертах. Не можна запізнюватися, всяке таке. Але я цього і не роблю. Я жодного разу не виходив на сцену під впливом алкоголю. Але щойно згадав – раз було. Якось на «Х-Факторі» вийшов на сцену, а перед цим трохи випив коньяку – у мене тоді зв’язки були не в найкращій формі. Взагалі не кайфонув від цього стану – все перед очима пливе, ти не бачиш глядачів…»

До речі, всі гроші, які заробляє, співак не відкладає, а віддає мамі – а вона вже їх відкладає, або купляє потрібні речі для сім’ї.

Wellboy
Wellboy

Фото: Інстаграм