У Святослава Вакарчука народився син

Оце так новина: Святослав Вакарчук вперше став батьком!

46-річний співак Святослав Вакарчук, який у червні повідомив про розлучення з Лялею Фонарьовою, вперше став батьком. У музиканта народився син. Первістка назвали Іваном, на честь дідуся — Івана Вакарчука. Батько Святослава помер навесні 2020 року.

Вакарчук
У Святослава Вакарчука народився син

Прес-служба Святослава Вакарчука підтвердила новину про народження дитини. Втім, новоспечені батьки не бажають розголошувати детальну інформацію про особисте життя.

«Офіційно. Так, у Святослава народився син — Іван Святославович Вакарчук. Хлопчик названий на честь батька Святослава. Тато і мама Івана вирішили не розголошувати будь-яку іншу інформацію. А також просять з повагою поставитися до їх рішення та права на приватне життя. Єдине зазначимо, що інформація щодо 19 серпня, як дати народження, не відповідає дійсності», — зазначає прес-секретар Святослава Вакарчука Вікторія Хоменко на своїй сторінці у Фейсбук.

Журналісти припускають, що дитина Святослава Вакарчука народилася ще наприкінці травня.

Святослав Вакарчук вперше став батьком
Святослав Вакарчук вперше став батьком. Хто ж нова кохана?

Особистість коханої жінки Вакарчука поки що залишається загадкою. Інсайдери повідомляють, що новою обраницею артиста є 39-річна Євгенія Яцута, продюсерка успішного українського продакшну Radioaktive Film, що змімає відео у тому числі для іноземних зірок. У жінки є також донька від першого шлюбу.

Імовірно, саме стосунки з новою коханою стали причиною розлучення Вакарчука. З матір’ю свого первістка артист зустрічається вже рік.

Євгенія Яцута
Продюсерка Євгенія Яцута. Ймовірно, саме вона і є тією загадковою коханою Святослава Вакарчука
Євгенія Яцута
Євгенія Яцута

Фото: Інстаграм Святослава Вакарчука, Фейсбук Mina Sorvino