У костюмі Жабеня у шоу «Маска» ховався відомий актор-комік

Глядачі шоу «Маска» нарешті дізнались, хто ховався в образі Жабеня

У півфіналі масштабного проєкту «Маска» каналу «Україна» зійшлися в дуелі мужній Носоріг і зворушливе Жабеня. Тільки один із них матиме змогу поборотися за перемогу в шоу. За крок до фіналу проєкт залишає Жабеня. Яка зірка весь цей час приховувалась в цьому костюмі?

Кумедне Жабеня стало улюбленцем глядачів шоу «Маска», адже кожного ефіру воно веселило і дарувало радісні емоції. Та зіркові детективи ніяк не могли здогадатись, яка знаменитість маскувалась у цьому образі. У новому випуску масштабного проєкту герой дав ще кілька підказок про себе.

Жабеня
Жабеня у шоу "Маска" викрили у півфіналі

«Чи були ви у Франції? Куштували жаб’ячі лапки в сметанковому соусі? Брр – жабожери! Лишайтеся ж людьми! Куди смачніші зрази, пюрешка, деруни, зрештою – картопляний фреш, – зазначило Жабеня в ефірі каналу «Україна». – В ДНК кожної жабки є пристрасть до мандрів. Моє улюблене місто за кордоном – Нью-Йорк. Сильне враження на мене справили величезні хмарочоси неймовірного мегаполісу, їх варто побачити хоча б раз».

У півфіналі найпопулярнішого в Україні і цілому світі шоу «Маска» Жабеня вразило неймовірним номером на суперхіт «Кружит» артиста MONATIK. Учасник з’явився на сцені в образі чорного лебедя і разом з балеринами справді закружляв своїм енергійним виступом.

Євген Сморигін
Євген Сморигін за крок до фіналу залишив шоу "Маска"

DZIDZIO сказав, що герой круто співає. Але Оля Полякова залишилась незадоволена хореографічними па Жабеняти і припустила, що там може бути мультиартист MONATIK, який навмисно приховує свої танцювальні таланти, або ж Жабеня має дві ліві лапи. А NK | Настя Каменських зауважила, що в підказці учасник називав усі картопляні страви, тому поцікавилась, чи він – вегетаріанець.

«Ні. Але м'ясо я не надто полюбляю. Мені більш до вподоби рибка», – відповіло Жабеня.

Насправді ж підказка вказувала на національність зірки, яка криється в цьому образі. Раніше Жабеня зізнавалось, що народилось не в Україні. Врешті, в першій дуелі півфіналу здобув перемогу Носоріг, тож розсекретити свою особу довелося Жабеняті. Так глядачі дізналися, що під цією маскою був народжений в Білорусі актор і гуморист Євген Сморигін.

Євген Сморигін
Євген Сморигін був під маскою Жабеня

«Маска» – неперевершене шоу, величезне дякую усім, хто його створює, і нашим любим глядачам! Це для мене нереальний виклик. Щоб вас заплутати, я вивчив українську мову! Звичайно, в костюмі дуже спекотно, на тебе світять сотні софітів, а ти ще й рухаєшся, стрибаєш, танцюєш. Та емоції від виступів важко передати, це справді неймовірний для мене досвід!» – прокоментував Євген Сморигін.

Також у півфіналі розкрили Бабку та Циклопа.

Фото: прес-служба каналу "Україна"

Tags