Тарас Тополя про спільний виступ з Боно U2: «Він нереально крутий ірландець»

8 травня зовсім несподівано, інкогніто, до України завітали музиканти всесвітньовідомого гурту U2. Боно та Едж приїхали у рамках гуманітарної місії аби на власні очі побачити наслідки військової агресії в Україні. Музиканти приїхали до України на запрошення президента Володимира Зеленського.

Боно та Едж побували у передмісті Києва у Ірпіні та Бучі. А потім, на столичній станції метро «Майдан Незалежності» заспівали декілька пісень.

«Президент Зеленський запросив нас виступити в Києві на знак солідарності з українським народом, і ось чому ми тут», — написали учасники U2 в Твіттері.

Антитіла та U2
Антитіла та U2

Разом з ними у метро співали і учасники відомого українського гурту «Антитіла». Також під час виконання пісень Тарас Тополя мав змогу звернутися до світових лідерів і попросити докласти всіх зусиль аби врятувати українських бійців з «Азовсталі» у Маріуполі.

«Коли Bono зателефонував і запросив на виступ, він також запропонував сказати все що я вважаю за потрібне і звернутися до будь кого, під час спільної пісні. Bono нереально крутий ірландець, Легенда, він знає що робити, і для чого. Там де Bono, там Світло!

Я, звичайно ж, використав цю нагоду. Моє звернення було досить велике. Але найголовніша його частина була про Азов.
«Thank you, Bono and The Edge for coming, thank the people of Ireland, United Kingdom for such a great support of Ukraine.

Joe Biden, Boris Johnson, Reijep Erdogan, Olaf Sholts, Emanuel Makron, Ursula von der Layen, I’m asking you to help our president, diplomacy, to extract ukrainian soldiers from the Mariupol, Azovstal, where the Russians are arranging a literally hell, just right now».
Слава ЗСУ! Слава Україні!», - написав після виступу у Фейсбук Тарас Тополя.

U2
U2 у київському метро заспівали декілька пісень
U2
U2 у київському метро заспівали декілька пісень

Гурт "Антитіла" нещодавно записали дует із британською зіркою Едом Шираном.

Фото: Фейсбук Тараса Тополі та голови Мінкульту Олександра Ткаченка