Гурт «Антитіла» та Ед Ширан записали спільну пісню «2step»

Пісня британського артиста Еда Ширана «2step» отримала нову версію – за участі українського гурту «Антитіла». Музиканти написали українською мовою другий куплет та записали його в одній зі студій. В розпал війни, тим більше перебуваючи на фронті, це було зробити нелегко, але хлопці кажуть, що впорались бездоганно.

Режисер кліпу Дмитро Шмурак частину відео, там де з’являється фронтмен гурту Тарас Тополя у військовій формі, зняв поблизу Харкова, між зелених ланів – саме там воюють музиканти «Антитіл» у цей час. Також у відео з’являються два підлітки – хлопчик та дівчина – вони танцюють на фоні зруйнованих та обстріляних будівель.

Тарас Тополя
Тарас Тополя

Тарас Тополя про пісню «2step»:

«Пропозиція від команди Еда записати спільну пісню - це ще один вияв підтримки від народу Великої Британії  й безпрецедентний вчинок, який гарантовано створить потужний імпульс.

«Антитіла» виконували свою роботу як військовослужбовці, нам було не просто створити і записати українську лірику й вокал у студії. Окрім того, студія Bobina Records, на якій ми зазвичай записували власні пісні опинилася під окупацією. Але завдяки Максиму Сиволапу, нашому другу і незмінному співавтору та аранжувальнику багатьох пісень, ми справилися зі своєю частиною.

В українському тексті до пісні Еда Ширана «2Step» я вирішив розказати власну історію того, як для моєї родини почалася війна. І це не лише моя історія, це історія мільйонів українців, сім’ї яких розлучили, а подекуди і назавжди, жахливі бомбардування й війна».

Ed Sheeran – 2step ft Antytila

Усі виручені кошти з монетизації відео на Youtube та з роялті підуть на благодійність до Music Saves UA, проекту Всеукраїнської асоціації музичних подій.

До речі, пісню «2step» Ед Ширан презентував 22 квітня, а кліп на неї знімав минулого року у Києві.