Jerry Heil випадково виклала відверті фото Анни Трінчер

«Я не можу в це повірити!» — в мережі розгорівся скандал між Jerry Heil та Анною Трінчер через фото відомої блогерки в стилі «ню»

Інцидент стався увечері 14 липня. Підписники Jerry Heil в Instagram помітили, що у співачки в сторіз з’явився дивний скріншот. На ньому можна розгледіти кадри з доволі відвертої фотосесії Анни Трінчер — співачки, блогерки та зірки серіалу «Школа».

Судячи з усього, Трінчер поділилася знімками з Jerry Heil у їхньому приватному листуванні в месенджері. Jerry виклала скріншот цієї переписки випадково: без будь-яких коментарів та підписів, дуже швидко він був видалений. Але підписники встигли це помітити та зробити власні скріншоти, які почали «гуляти» мережею.

Фото Анни Трінчер
"Злиті" у мережу відверті фото Анни Трінчер
Jerry Heil
Jerry Heil вибачилась перед подругою

Далі Jerry Heil виклала відео, в якому публічно вибачилась і в першу чергу перед Анною, і перед шанувальниками творчості дівчат, які побачили те, що не призначалося для сторонніх очей. Співачка пояснила «злив» фотографій банальною неуважністю. За словами Jerry, вона хотіла щось виставити у сторіз, потім передумала і згорнула мобільний додаток, не помітивши при цьому, що обрала для публікації в сторіз останнє фото в галереї телефону — той самий скандальний скріншот.

Анна Трінчер
Фото зі сторіз Анни Трінчер

Анна Трінчер дуже емоційно відреагувала на цю ситуацію. Не зважаючи на вибачення з боку Jerry Heil, Трінчер виставила відео, де вона плаче і каже, що просто не може в це повірити. Підписники Jerry Heil і Трінчер активно обговорюють цю ситуацію в мережі: невже дівчата, які до цього підтримували дружні стосунки, тепер жорстко посварились між собою і не будуть спілкуватись?

Jerry Heil, Анна Трінчер
Jerry Heil, Анна Трінчер

Доречі, почитайте, як Jerry Heil ставиться до сексу.

Фото: Інстаграм