24-летняя Jerry Heil призналась, что ни разу не занималась сексом

В интервью Маше Ефросининой на YouTube-канале в программе «Экзамен» 24-летняя певица Jerry Heil, финалистка Нацотбора на Евровидение в этом году, откровенно призналась, что еще ни разу не занималась сексом.

Такая открытость певицы вызвала большой резонанс в обществе, после чего девушка написала пост у себя на страничке в Инстаграм, который назвала «Правда – это не стыдно». В нем она сказала, что еще никогда не получала такое огромное количество сообщений от людей и причины, побудившие ее признаться в столь деликатной теме, как интимная жизнь.

Jerry Heil  портрет
Jerry Heil во время интервью с Машей Ефросининой расплакалась, говоря о личной жизни

Jerry Heil написала:

"1) Я знала, що, відкрившись, допоможу справитися з соціальним тиском людям різного віку. Так і сталося — сотні людей вже написали мені, що їм тепер легше. Отже не даремно я відчувала потребу розповісти!

2)Відкритість — кращий з усіх можливих трендів! Зараз відкрито говорять про секс в деталях — це допомагає багатьом знайти себе в чужих історіях. Тільки от інші люди, які не мають серйозних відносин (а для мене секс можливий лише за такого ходу подій — хоча кожен обирає своє) страждають від тиску такого інформаційного потоку і починають думати, що з ними щось не так, — лише тому що немає в якості опори жодної історії публічної людини, яка давала би розуміти, що не вести статеве життя — це так само окей як і вести його. Це чисто питання твого вибору: час чи не час.

То чому не розповідала раніше:
1)Бо думала, це як стати голою посеред людного центру міста. Паралізуючий страх, що люди тикатимуть пальцями і кидатимуть камінням. Яка нісенітниця.

2)боялася осуду чоловічої статі, тому що (вставте тут популярні вирази-ярлики типу «дівчина має бути досвідченою» і додайте страх у випадку, коли це відбудеться, виявитися тим самим бревном) Нісенітниця-2. Бо це все про догоджання вигаданій людині. Де тут хоч слово про мій комфорт?

3)В мові є такі поняття як застарілі слова та історизми. Так от слова «цнота» і «дєвствєнность», здається, перші в тому списку! Історичніше тільки «квіточка». Я так думала. А тоді передумала, бо це нісенітниця-3.

Як ми докотилися до того, що речі, які стосуються особистого простору людини, тепер діляться на сучасне, не сучасне, модне?"

Jerry Heil портрет с руками
Jerry Heil: "Открытось - лучший из всех возможных трендов!"

Телеведущая Маша Ефросинина публично поддержала Jerry Heil:

«Я пишаюся твоєю позицією, і мрію, щоб кожна дівчина ставила пріоритетом свій комфорт і задоволення, як це робиш ти! А робиш ти своїм з зізнанням набагато більше, ніж думаєш! Я з тобою».