Ганна Різатдінова знайшла ідеального чоловіка та збирається заміж

Олімпійська призерка Ганна Різатдінова розкрила подробиці нового кохання, історія якого розпочалась рік тому.

Останнім часом Ганні Різатдіновій не щастило у особистому житті. Вона розійшлася із коханим чоловіком, батьком її сина Романа опальним олігархом Олександром Оніщенко. Потім у спортсменки був нетривалий роман із екс-Холостяком, футболістом Сергієм Мельником. До речі, їх стосунки розпочалися під час проєкту «Танці з зірками». Тому в якийсь момент Ганна з головою занурилась у роботу.

Ганна Різатдінова
Ганна Різатдінова

Війна застала Ганну Різатдінову за межами України. Гімнастка якраз вирушила до Європи з майстер-класами. На якийсь час чемпіонка все ж повернулась додому аби забрати сина. Разом з дитиною Ганна попрямувала до родичів у Болгарію. Зірка зізнається – цей час є для неї надважким, адже в Україні залишився її коханий чоловік.

«Я багато плакала і дуже переживала. Розумієте, я довго чекала своє особисте щастя, і ось воно нарешті є, але мій хлопець залишився в Україні. Його обов’язок допомагати ЗСУ. Розрив з ним мені дався дуже важко, мій психологічний стан дуже пригнічений, як і більшості жінок, які переживають подібну ситуацію», – поділилась художня гімнастка Ганна Різатдінова з журналістами каналу «Зіркового шляху».

Ганна Різатдінова із сином
Ганна Різатдінова із сином Романом

Ганна Різатдінова зізнається – нове кохання прийшло до неї неочікувано. Це сталось рік тому.

«Ми почали спілкуватись у соціальних мережах. Він мені написав, а потім допомагав відкривати академію. Все почалося зі спілкування про роботу, але вже після першої зустрічі я зрозуміла, що це він. Подзвонила мамі і сказала, що знайшла свого чоловіка. Вона ще здивувалась, як таке можливо після першої зустрічі, це навіть не побачення було», – розповіла гімнастка.

Ганна Різатдінова
Ганна Різатдінова

Ім’я та рід діяльності свого обранця Ганна Різатдінова поки не розголошує. Вважає, що поки війна – це не на часі.

«Все закінчиться, ми повернемось, і тоді, я думаю, буде справжнє українське весілля. Я дуже цього хочу, але після перемоги, – коментує Різатдінова. – Пропозицію мені поки не зробили. Ми такі діячі… багато планів. Але під час війни вже були думки розписатись в Україні. Але це поки тільки думки».

Анна Ризатдинова
Ганна Різатдінова

Фото: Інстаграм