Астролог Анжела Перл в інтерв'ю Наталії Мосейчук розповіла, коли закінчиться війна в Україні

Її знають у всьому світі, на її прогнози чекають мільйони - ексклюзивно для YouTube каналу Наталії Мосейчук астролог Анжела Перл розповіла про те, коли закінчиться війна в Україні.

А також, чи варто хвилюватися про ядерний удар, коли помре Путін та коли розквітне Україна?

"Ми переможемо. Астрологія свідчить, що Україна переможе. І я думаю, зараз уже немає у цьому сумнівів», - сказала Анжела.

Вона розповіла, що родом із України, з Миколаївської області. Та вже 20 років живе в Австралії. Сестра Анжели була у Києві 24 лютого, а зараз у Одесі. А мама живе на Миколаївщині.

Наталія Мосейчук, Анжела Перл
Наталія Мосейчук, Анжела Перл

«Виганятимуть ворога з території України у червні. Або вороги почнуть зупинятися. Так, будуть втрати, буде складно. Будуть серйозні бої. Але ворога виганятимуть», - сказала астролог.

Ще один складний період – під Новий рік. Але на більшу частину України почнуть повертатися люди у серпні та вересні.

Підписання будь-яких документів можливе. Але їх складно назвати мирними угодами. Вони будуть схожі на капітуляцію. Зірки пророкують це у березні.

«Боюсь, що це лише початок. Третя світова війна може бути дуже затяжною, – зауважила Анжела Перл. - Можлива у всіх точках земної кулі».

Наталія Мосейчук
Наталія Мосейчук

Території Донецької та Луганської області, Криму можуть бути звільнені. «Донбас – точно вдасться звільнити. Там є можливості 100%. А ось Крим – мені здається, це може статися без боїв – документально. Або це станеться само собою. Боїв там не побачила. Україна має можливість повернути усю свою територію», - сказала Анжела.

Росію чекає дуже сильна трансформація, можливо, деякі території можуть відійти. Очікується зміна правителя, а Путін - «погано закінчить». Він «втратить владу і піде з життя». Але система залишиться та сама.

Астропрогноз війни. Мосейчук - Перл

Володимир Зеленський матиме ще один важкий рік - але він впорається. І залишиться на ще один термін – це буде 2026-2027 рік.

Після війни Україна швидко відновиться. Весь 2023 та 2024 роки будуть сприятливими для України.

Вже у серпні відома астролог планує приїхати до Києва.

Також дивіться інтерв'ю Наталії Мосейчук, Олексія Арестовича та Марка Фейгіна