Віталій Козловський похрестив 3-місячного сина Оскара
Український співак Віталій Козловський разом з дружиною, піар-менеджеркою Юлією Бакуменко, похрестив 3-місячного сина Оскара. Фотографіями з таїнства він поділився у соцмережах. Хрещення відбулося в Михайлівському Золотоверхому соборі. Хрещеними маленького Оскара стали дружина Анатолія Анатоліча Юла та музичний продюсер Андрій Ігнатченко. Також на хрещенні були найрідніші – мами Віталія і Юлії, а також бабуся.
![Віталій Козловський з дружиною і сином](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-06/1.jpg?itok=yU-Q7Q0Y)
«Похрестили нашого синочка Оскара. Один з найщасливіших днів у моєму житті. Коли поряд найрідніші люди і кайфуєш від кожної миті. 4 покоління сім’ї зібралися разом. Сльози щастя. Дякую Боже, що даруєш таку можливість бути поруч. Безмежна вдячність всім, хто зробив наше свято таким затишним і особливим», - написав Віталій Козловський.
![Віталій Козловський похрестив](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-06/2.jpg?itok=bBhq_b6q)
![Віталій Козловський](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-06/3.jpg?itok=4-5LrA6-)
![Юлія Бакуменко](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-06/4.jpg?itok=7TknZ7gB)
![Віталій Козловський з дружиною і сином](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-06/5.jpg?itok=GJPejXuC)
Хрещена мама Юла також прокоментувала:
«Для мене дуже велика честь стати хрещеною мамою красунчика Оскара – сина Віталія Козловського і його прекрасної дружини Юлії. Бажаю нашому синочку мирного неба, спокійного життя, доброї долі та хороших людей поруч. Доля зʼєднала наші родини на все життя, і я цьому безмежно рада.
Діти народжуються, наша незламна країна живе! А це означає, що життя триває і триватиме! Бо точно знаємо, кого ми захищаємо – наше майбутнє в дітях! Добро переможе зло, а світло переможе темряву!»
![Віталій Козловський з хрещеними](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-06/6.jpg?itok=3FD3rsKg)
![Віталій Козловський](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-06/9.jpg?itok=Gq3hYJM5)
![Віталій Козловський з дружиною і сином](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-06/12.jpg?itok=e7mfjyBP)
![Віталій Козловський](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2024-06/8.jpg?itok=rUcG53mb)
Фото: соцмережі