Віталій Козловський розкрив ім'я своєї дружини та новонародженого сина

Віталій Козловський вперше прокоментував своє таємне одруження та народження сина

Віталій Козловський зараз переживає важливий період свого життя – він нещодавно одружився з коханою дівчиною Юлією Бакуменко, яка довгий час працювала його піар-менеджеркою, та став батьком. Про те, як дізнався, що стане батьком, про партнерські пологи, незвичне ім’я сина та стосунки з дружиною Віталій Козловський розповів в інтерв’ю своїй колишній коханій Раміні Есхакзай.

Раміна Есхакзай та Віталій Козловський
Раміна Есхакзай та Віталій Козловський

Віталій Козловський розповів, коли дізнався, що стане батьком

Над тим, щоб стати батьками ми працювали достатньо довго, ще до війни, але Бог не давав. Я дізнався, що стану батьком на третьому тижні, коли був на полігоні. Я пішов служити, у мене були військові навчання, і ще тоді моя дівчина, присилає повідомлення, тест, УЗД, пише: “Я тебе вітаю, 5-й тиждень”. Я поклав телефон у кишеню, моє серце вилітало з грудей. Я ввечері повернуся у намет, і єдине що відповів Юлі: “Ого”. І з цим “ого” не спав всю ніч, і думав, що тепер моє життя змінюється.

Вагітна жінка
Віталій Козловський розповів, коли дізнався, що стане батьком

Козловський розповів, на які гроші живе під час війни

У перший рік війни була одна-дві роботи за символічні гроші. 2021 рік - рік емоційного прориву, я дуже довго себе шукав, і нарешті знайшов. З'явилися пісні “Мала танцюй”, “Лікар” і вона дала великий провив. Після смерті тата, я два місяці без перерви їздив на концерти, і завдяки цьому я міг жити і досі щось маю.

Віталій Козловський
Віталій Козловський з вагітною дружиною Юлією Бакуменко

Віталій Козловський розповів, чому обрав для сина незвичне ім'я

Нещодавно Україна отримала “Оскар”, і ім'я мого сина було на вустах мільйонів людей. Я придумав. Колись давно був у гостях в Італії у мами, і там одна українка назвала свого синочка Оскар. Я людина, яка співає, і сприймає фонетикою. Це ім'я означає “божественний”, і мені це запало в душу, бо я його раніше асоціював з нагородою в Голлівуді, а тут відзначив, що це дуже гарне ім'я.

Віталій Козловський з новонародженим сином
Віталій Козловський з новонародженим сином Оскаром

Козловський розповів, як планує виховувати сина

Я сьогодні розумію, що мій тато продовжується у моєму сині, я не можу сьогодні плакати. Я, коли дивлюсь на свого сина, посміхаюся. Можу сидіти годинами, покласти на руку, роздивлятися, співати пісні, розповідати, що буду його охороняти, і дам виховання, якого у мене не було, що треба цінувати життя, берегти жінок. Я його дуже сильно люблю. Я ніколи не буду його бити, мене страшенно мама била, тато один раз - я це запам'ятав. Мама була “поганим поліцейським”, дитині треба бути другом. Я хочу, щоб син був джентльменом, щоб він відкривав двері жінкам, витрачав гроші на квіти, коли йде в гості до дівчини, поважав людей, був гідною людиною, щоб говорив правду, поважав країну, в якій живе, бо мене в цьому плані не виховували. Але я знаю, це буде абсолютна любов, я його обожнюю. До народження сина я загадував бажання - “я, я, мені”, сьогодні, “є ми, і для нього”, я хочу, щоб він не чув сирен і скінчилась війна.

Віталій Козловський з дружиною і сином
Віталій Козловський з дружиною і сином

Віталій Козловський розповів про досвід партнерських пологів

Юля завжди казала, що хоче, щоб я був на пологах. Хоч я в дитинстві не раз приймав пологи у кішки, але це ж зовсім інша справа. Боявся, що побачу щось таке, що вплине на наші сексуальні відносини. Юля наполягала, я скажу, і це буде меседжем всім чоловікам, які вагаються, чи бути на пологах. Я сьогодні безмірно кохаю дружину, і дуже вдячний за те, що їй довелося пройти і прошу вибачити, що був десь егоїстичним, пишаюся своєю дружиною, що вона цьому світу подарувала такого красивого, доброго і, сподіваюся, талановитого хлопчика. Мені важливо було бути на цих пологах і на власні очі побачити цей процес.

Віталій Козловський
Віталій Козловський у пологовому з дружиною і дитиною

Віталій Козловський розповів про першу зустріч із сином 

Ми були вдома, цілий день Юля казала, що у неї крутить поперек, ввечері пішла у ванну. Від початку війни я приймаю снодійне. Тож я прийняв його, відчиняються двері, Юля каже - води відійшли. Я пішов у душ, облився холодною водою, ми поїхали в лікарню, а ближче до ранку почалися пологи. Я тримав Юлю за спину, разом з нею тужився, і це давало результати і на енергетичному рівні відчував, що їй стає легше. За дві години, коли з'явилася голова, я сказав: “Юля,у нього теж чорне волосся, як у мене”. Мене покликали перерізати пуповину, у мене був мандраж. Пам'ятаю це відчуття, потім мені його поклали на груди, і ти не віриш, в те, що відбувається, в житті було так багато емоційних речей, і вже не розумієш, де реальність, а де ні, це було нереально. Тільки ввечері, коли їхав з дому з речами в клініку, мене прорвало на сльози, які не закінчувалися до мого приїзду в пологовий. Я зрозумів, що найщасливіша людина у світі, тому що маю змогу бути живим, здоровим та відчути нове життя. Це велике чудо, щастя. Я зараз живу цим - простими речами. Я раніше жив сценою - була головніша за всіх музика. Тепер, якщо робити цю музику, тільки натхненну синочком.

Віталій Козловський з дружиною
Дружина Віталія Козловського Юлія Бакуменко народжувала сина Оскара у приватному пологовому будинку

Козловський розповів, як зробив пропозицію дружині

Ми навіть з Юлею не думали одружуватися, і ніколи не говорили про це. Але йшов час, і я збагнув, а як так, що у нас народиться син, ми стільки часу разом, яке буде прізвище у сина? Юля мила посуд на кухні, я просто підійшов і сказав, що 29 грудня у мене буде 20-річчя творчої діяльності, і ми одружимося. Вона миє посуд, каже: “Добре”, я пішов далі, вона далі домивала посуд. Був сильний обстріл, ми не виспані в машині, сфотографувалися, зайшли в РАЦС, розписалися, навіть біля РАЦСУ не зробили жодної фотографії. Після того зустрілися з друзями, трішки побули з ними і поїхали у торговельний центр купувати обручки.

Віталій Козловський
Віталій Козловський з вагітною дружиною
Віталій Козловський з вагітною дружиною
Віталій Козловський з вагітною дружиною
Віталій Козловський з вагітною дружиною
Віталій Козловський з вагітною дружиною
Віталій Козловський за столом з друзями
Віталій Козловський з дружиною і друзями