Українка Ангеліна Усанова презентувала вечірні сукні для конкурсу «Міс Всесвіт»

Сьогодні вночі в Сальвадорі відбувся півфінал конкурсу «Міс Всесвіт»-2023. Україна увійшла до ТОП-10 у номінації Voice of Change –  це номінація за краще відео, у якому учасниці розповідають про соціальну проблему, яка їх турбує. Переможці у цій номінації стануть відомі 18 листопада, а ТОП-3 фіналістки отримають нагороду у 12 000 $, які можна буде витратити на благодійність у їхніх країнах.

Киянка Ангеліна Усанова полетіла на фінал конкурсу «Міс Всесвіт» 30 жовтня. Складним маршрутом з кількома пересадками «Міс Всесвіт Україна»-2023 привезла до Сан-Сальвадору 8 валіз загальною вагою більше 170 кг. В них – одяг та прикраси від українських дизайнерів: FROLOV, A.M.G. Brand, TTSWTRS, BALYKINA, а також одяг від європейських брендів.

Ангеліна Усанова
«Міс Всесвіт Україна-2023» Ангеліна Усанова у сукні бренду FROLOV

Майже відразу після перемоги і отримання титулу «Міс Всесвіт Україна»-2023 Ангеліна Усанова почала ретельну та насичену підготовку до фіналу конкурсу «Міс Всесвіт». Готували представницю України командою зіркових експертів на чолі з президенткою конкурсу «Міс Всесвіт Україна» Анною Філімоновою. Уроки дефіле Ангеліні викладала американська тренерка Лу Сьєрра, яка 18 років працювала на конкурсі «Міс Всесвіт», ставила дівчатам дефіле, була ведучою. Техніку сценічного мовлення та акторську майстерність допомагав удосконалювати тренер з публічних виступів Андрій Бурлуцький. Також в команді працювали  косметологи, масажисти, остеопати, дизайнери, стилісти.

Розробкою стилю і підбором луків для перебування на конкурсі для Ангеліни Усанової займалась Анна Філімонова та команда її Імідж-бюро. «Завдяки злагодженій роботі команди стилістів нам вдалось підібрати один з найстильніших та яскравих гардеробів серед інших учасниць конкурсу. Вечірні вбрання, ділові та повсякденні костюми, костюми для репетицій створювали українські дизайнери. Загалом для «Міс Всесвіт» підготували 49 луків. Лише дизайнер Іван Фролов підготував 10 суконь. Також ми вдячні низці європейських дизайнерів, які підтримали учасницю з України і надали наряди для перебування на конкурсі» – розповідає президентка конкурсу «Міс Всесвіт Україна» Анна Філімонова.

Ангеліна Усанова
Ангеліна Усанова у вечірняій сценічній сукні Phoenix rising або «Відродження» – від легендарної дизайнерки з Нідерландів Iris Van Herpen

Головний наряд – вечірня сукня, у якій Ангеліна Усанова представить Україну на сцені конкурсу «Міс Всесвіт» 18-го листопада. Ця сукня була створена українським брендом FROLOV. «Україна – наш Всесвіт. Це головна метафора, закладена у вечірню сукню. У цьому образі ми відтворили українське зоряне небо, яке є важливою частиною нашого фольклору («Ніч яка місячна, зоряна, ясная, видно, хоч голки збирай…»). Розташування кожної зірки чи їх сплетіння на сукні відповідають реальним сузір’ям, які можна спостерігати в нічному небі України. Кожна «зірка» на сукні сяє завдяки ручній вишивці кристалами, ними також повністю інкрустовані рукавички. Нашим рішенням було уникнути чорного кольору Космосу, додавши образу більше світла і надії. Тому основою ми обрали темно-блакитний відтінок небес, що зливається з кольором планети Земля» – розповідає про ідею сукні дизайнер Іван Фролов.

Ангеліна Усанова
«Міс Всесвіт Україна-2023» Ангеліна Усанова

Ще одна вечірня сценічна сукня Phoenix rising або «Відродження» – від легендарної дизайнерки з Нідерландів Iris Van Herpen, творіння якої вдягали Beyonce, Наомі Кемпбелл, Кара Делевінь, Тільда Суінтон, Rita Ora, Кейт Бланшетт та інші. Колекція називається Carte Blanche («Чистий лист»), але дизайнерка вкладає в цю назву значення «повна свобода» і закликає: «Дійте так, як бажаєте». Сукні з цієї колекції зображують хоробрість та вшановують жіноче право на красу. Iris Van Herpen відома своєю любов'ю до експериментів – вона постійно досліджує нові тканини та матеріали для своїх суконь – від зубців парасольки до магнітів. «Україна, яку хочуть знищити і спалити, повстає з попелу, як птах Фенікс, і відроджується у повній свободі, справжній незалежності та красі» – такий меседж до всього світу вкладає Ангеліна Усанова в сценічній сукні «Фенікс».

Ангеліна Усанова
«Міс Всесвіт Україна-2023» Ангеліна Усанова у сукні FROLOV

Одним з найважливіших луків Ангеліни для конкурсу «Міс Всесвіт» став образ для інтерв’ю з попереднім журі конкурсу. Серед елементів образу: голуб, як символ миру і спокою на українській землі, тризуб, карта України, а білий колір костюму, як символ чистоти, спокою та добра. Наряд для цього етапу конкурсу також має бути особливим та демонструвати важливий меседж, який хотіла б донести та чи інша учасниця. Зазвичай інтерв’ю з журі «Міс Всесвіт» відбувається за закритими дверима, триває не більше 5 хвилин і за цей час кожна учасниця повинна максимально проявити себе та озвучити свій меседж, який вона би хотіла донести світові завдяки платформі конкурсу. За результатами інтерв’ю з журі, а також за результатами Preliminary Competition («Попереднього конкурсу»), обирають ТОП-20 півфіналісток конкурсу.

Ангеліна Усанова
«Міс Всесвіт Україна-2023» Ангеліна Усанова
«Міс Всесвіт-2023» Voice of Change
Україна увійшла до ТОП-10 у номінації Voice of Change – це номінація за краще відео, у якому учасниці розповідають про соціальну проблему, яка їх турбує.