Руслан Сенічкін встановив новий рекорд на українському телебаченні

Ведучий ранкового проєкту «Сніданок з 1+1», що виходить щодня з 7:00 до 9:30 на телеканалі «1+1 Україна», Руслан Сенічкін встановив новий рекорд України. 13 років поспіль Руслан веде прямі ранкові ефірі "Сніданку" та будить всю країну.

«13 років тому не думав і не гадав, що я буду хоча б 2 роки працювати. А зараз вже 13 років! Це велика частина життя. Якщо порахувати в годинах, добах, місяцях і роках, то мені здається, я в “Сніданку” провів суцільних 4-5 років», – зізнається Руслан. 

До речі, нещодавно Руслан разом із своєю незмінною телеведучою Людмило Барбір встановили ще один рекорд.

Руслан Сенічкін
Руслан Сенічкін

На честь нового рекорду України команда телеканалу «1+1 Україна» вирішила пригадати, яким був шлях ведучого на телебаченні та запитати у колег, який Руслан поза камерою, у реальному житті.

«Руслан дуже легка, емпатична та доречна людина. Я не знаю, через що може бути складно з Русланом. Він, до речі, не терпить лицемірства та подвійного дна. Він добре відчуває це в людях»,– сказав Єгор Гордєєв.

Людмила Барбір, Руслан Сенічкін
Людмила Барбір, Руслан Сенічкін та представники Національного реєстру рекордів України – Лана Вєтрова та Віталій Зорін

До речі, у перші три роки у Руслана Сенічкіна були інші співведучі. А пізніше до нього приєдналася вже незмінна ведуча Людмила Барбір. З Людою вони вже разом ведуть ранкові ефіри 10 років, що також є рекордом для українського ТБ!

«Коли є якась серйозна ситуація, він настільки круто все розрулює і влучно вміє аргументовано все розкласти по поличках, що ти думаєш: "Це круто!". Він вміє працювати в парі. Будь-хто, хто буде працювати з ним в парі, почуватиметься максимально комфортно», – поділилася Людмила.

Руслан Сенічкін встановив новий рекорд на українському телебаченні
Руслан Сенічкін встановив новий рекорд на українському телебаченні - 13 років у ранковому шоу

Сьогодні уявити "Сніданок з 1+1" без Руслана Сенічкіна вже просто неможливо. Для всієї команди «1+1 Україна» він став справжнім другом та незамінним членом команди. 

«Для мене Руслан як старший брат, який постійно захищає, оберігає і підтримує», – зізнається Неля Шовкопляс.

На прямий ефір ранкового шоу «Сніданок з 1+1» завітали представники Національного реєстру рекордів України – Лана Вєтрова та Віталій Зорін, щоб офіційно зафіксувати ще один рекорд: “Найтриваліший термін роботи ведучого ранкового проєкту - 13 років».

Руслан Сенічкін
Руслан Сенічкін встановив новий рекорд на українському телебаченні - 13 років у ранковому шоу

«Сніданок» змушує мене розвиватися, рухатися далі та ділитися знаннями. «Сніданок» – це рух і життя», – додав Руслан.

До речі, Руслан Сенічкін не тільки улюблений телеведучий мільйонів глядачів вже 13 років, а й ще досвідчений кулінар. У його доробку 3 кулінарні книжки, які стали бестселерами - «Сніданки», «Сніданки для дітей», «Сніданки в саду». А також ведучий з командою створили понад 3 тисячі відеорецептів у кулінарній рубриці «Правила сніданку!»

Фото: пресслужба 1+1 Україна