Гурт "Танок на майдані Конґо" зіграє весняний концерт у Києві

Гурт ТНМК (Танок на майдані Конґо) 11 травня у Києві в ATLAS зіграє концерт

Чому варто піти на концерт ТНМК?

•    Найвідоміший гурт в українському хіп-хопі.
•    Велика концертна програма з найкращих хітів та нових треків.
•    Безцінні емоції від зустрічі з кумирами

ТНМК з великим концертом в Києві

Гурт ТНМК вже протягом майже 30 років залишається лідером вітчизняної хіп-хоп сцени. ТНМК - основоположники цього жанру в Україні.
Музиканти продовжують дарувати всім свою перевірену роками творчість, сповнену драйву та фірмового міксу хіп-хопу, фанку, фолку та року. Неймовірно гармонійно ТНМК зазвучали навіть у симфонічному хіп-хопі. 

Частина гурту сьогодні беруть участь у захисті свободи України від російських загарбників: Фагот – в добробаті «Реванш», бас-гітарист Костянтин Котя Жуйков – в Національній Гвардії України, гітарист Ярослав Верьовкін служить у морській піхоті. Інші учасники гурту – волонтери, працюють на тактичних напрямках. 
В останньому благодійному турі в ЄС, ТНМК проїхали 38 міст. В рамках цього туру гурт збирав на евакуаційні катери для ГУР МО України, а також прибуток від проданого мерчу перерахував на тактичні аптечки та наплічники.

Танок на майдані Конґо
Танок на майдані Конґо

Улюблені пісні та атмосфера єднання на концерті ТНМК

Сьогодні в репертуарі команди Танок на майдані Конґо величезна кількість треків, що вже зайшли мільйонам українців. “Восени”, “Гранули”, “Зроби мені хіп-хоп” - ці пісні співає вся країна. А нові хіти “Знайди мене” та “Легенди” вже полюбили як в Україні, так і за кордоном.  

Ці легендарні пісні гурту прозвучать у крутому виконанні. 
Під час концерту буде проведений благодійний аукціон та збір донатів на підтримку України. 
 

Купити квитки за посиланням