Дмитро Ступка показав свою нову обраницю через рік після розлучення з Логуновою
Український актор Дмитро Ступка, який зараз живе в США, днями в Інстаграм поділився спільним фото зі своєю новою дівчиною. Його обраницею стала співачка та ведуча Юлія Калабішка, яка виступає під псевдонімом Barabanovа. «Дякую, що ти в мене є», - підписав світлину Ступка, на якій обіймає дівчину.
Дмитро Ступка рік тому розійшовся зі своєю дружиною, блогеркою і б’юті-експерткою Поліною Логуновою. У пари є 6-річна донька Богдана. Згодом колишня дружина почала нові стосунки з американським бізнесменом. Ще восени 2021-го року вони переїхали жити до США.
Юлія Калабішка разом із маленьким сином від попередніх стосунків переїхала жити до Лос-Анджелеса після того, як почалась повномасштабна війна. Саме там і розпочався їх з Дмитром роман.
![Дмитро Ступка і Юлія Калабішка](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2023-08/barabanova2.jpg?itok=bjXdr4Ws)
![Юлія Калабішка із сином](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2023-08/barabanova1.jpg?itok=V_Zh0925)
![Юлія Калабішка](/sites/default/files/styles/max_width_770px/public/2023-08/barabanova.jpg?itok=3PS8B_MD)
Фото: Інстаграм