Dantes зняв кохану дівчину Дашу Кацуріну у новому кліпі на пісню «Not a Refugee»

Володимир Дантес презентував кліп на нову пісню «Not a Refugee», присвячений українцям, які через війну змушені були покинути свої домівки і виїхати з України. Серед багатьох дівчат, які знялися на площах і вулицях різних міст по всьому світу, можна побачити і нову кохану дівчину співака – Дашу Кацуріну. Даша разом із двома дітьми зараз перебуває у Польші.

«Я писав цю пісню у квітні, після того як в черговий раз слухав історії своїх друзів, які знаходились не в Україні. Всі, всі як один хотіли скоріше повернутись додому. До свого звичного життя. І в усіх цих розмовах був біль.

Біль через те, що залишили свої домівки, кохання, роботу, родину, все.

Але згодом дехто повертався в Україну, і це були найщасливіші розмови і почуття. Вони були в ейфорії від того, що знов дихали українським повітрям. Це була радість, яку не могли перебити сирени. Бо що вони були поруч з близькими», - каже Dantes.

Володимир Дантес
Володимир Дантес

Володимир Дантес наголошує, що українці — не біженці в інших країнах, а лише гості.

Просто дехто поки затримався в гостинних країнах, але всі хочуть скоріше повернутися додому. 

«Зараз занадто багато суму: в піснях і в житті. Тому я зрозумів, що пісня повинна мати життєвий сенс, показати реальність справжніх українців та українок, які попри все продовжують шукати позитив.

Я спілкувався з військовим, який одружився під час війни. Так от він сказав, що навіть коли наші захисники “виїжджають на нуль” і чують позитивні пісні — вони вискакують з тачки й починають танцювати. Тому що інакше просто не можуть, потрібно себе підбадьорювати», - розповідає музикант.

Not a Refugee: Dantes

Фото: Інстаграм