Аніта Луценко вирушила у паломництво в Іспанії

Відома фітнес-тренерка Аніта Луценко вирішила випробувати власні сили та вирушила в один з найпопулярніших туристичних маршрутів Європи – Шлях святого Якова (або Каміно). Це паломницька дорога до собору в іспанському місті Сантьяго-де-Компостела, де зберігаються мощі одного з дванадцяти апостолів святого Якова.

Його щорічно проходить близько 200-300 тисяч людей. Це мережа маркованих маршрутів через гірські перевали, ліси, середньовічні селища, вздовж океану. Цей шлях набув не аби якої популярності після виходу книги Паоло Коельо «Щоденник мага» (1987) та фільму «Шлях» (2010).

Аніта Луценко
Аніта Луценко на шляху святого Якова

Аніта Луценко пише, що вже давно мріяла подолати цей шлях:

«Шлях пілігрімів» чи шлях святого Іакова - це старовинна паломницька дорога. Я мріяла пройти 10-15 років (вже і не пам’ятаю), подивившись фільм «Шлях», ідея завжди була зі мною в кармані.

Повний шлях близько 800 км. Ми цього разу ідемо трохи більше 200 км. Пішки… наодинці із собою, своїми проблемами, запитаннями, стражданнями і сподіваннями. Гори, міста, траса. Це про те, щоб вийти на свій власний новий рівень. Я вирішила пройти без новин, бо емоційно була на дні. Зустрічаємо людей що йдуть вже 2-3 місяць. Хтось втратив все, хтось вже і знайшов і готовий додому. Канадійцям, німцям, американцям розповідаємо про війну, як ми це відчуваємо. Вони дійсно до кінця не розуміють що відбувається.

У нас 2 день з 14. Ідемо невеличкою групою (зустрічаємось на стоянках) організатор подорожі шанований мною @chistyakov_andrey22 тому філософія, астрологія, роздуми і пошуки істини в нашому світі в програмі. Ніг вже не відчуваю, але поки ще тільки 50 км) вже натхненна і з відкриттями».

Аніта Луценко
Аніта Луценко йде шляхом святого Якова
Старовинна будівля
Іспанія
Аніта Луценко
Аніта Луценко йде шляхом святого Якова
Будинок на горі
Іспанський будинок
Чоботи
Аніта Луценко каже, що це справжнє випробування на міцність

Аніта Луценко зараз із дочкою живе в Великій Британії.

Фото: Інстаграм