Соломію Вітвіцьку приголомшило зізнання чоловіка Влада Кочаткова про їхні стосунки

Чоловік телеведучої Владислав Кочатков вперше зізнався, що було найважчим у подружньому житті з телезіркою. Виявляється, знаходитись в тіні популярної дружини амбіційному чоловіку дуже важко. Про це він розповів у сюжеті ЖВЛ. Ведуча ТСН на каналі 1+1 40-річна Соломія Вітвіцька і на вісім років від неї молодший режисер/кліпмейкер (за суміцниством програміст-початківець) Владислав Кочатков цього року святкують сьому річницю весілля!

Зі своїм чоловіком ведуча познайомилась на одному з робочих корпоративів 8 років тому, а вже за рік вони одружилися.

Соломія Вітвіцька з чоловіком Владом Кочатковим
Соломія Вітвіцька з чоловіком Владом Кочатковим

Прихильники зіркової пари часто запитують у Соломії і Влада, коли ж у пари з'явиться первісток, на що ведуча з посмішкою відповідає: “Це справа особисто кожного. Не скажу, що я childfree. Ми не ходимо по лікарях чи по знахарях. В обох зі здоров’ям все гаразд. Все, що можу сказати - ми над цим активно працюємо”.

Та Соломія вже багатодітна мама — має аж семеро похресників! Серед них: донька двоюрідного брата Северина маленька Ніколь, дочка ветерана Настя — з яким ведуча познайомилася на фронті — і син Іван української співачки і подруги Соломії Світлани Тарабарової.

Світлана Тарабарова з сином та Соломія Вітвіцька
Світлана Тарабарова з сином та Соломія Вітвіцька
Соломія Вітвіцька з похресниками
Соломія Вітвіцька з похресниками

Вітвіцька вже понад 10 років успішно піднімається по сходах телевізійної кар’єри, активно займається підтримкою соціальних та благодійний проєктів. Зокрема є куратором проєкту Переможці, присвяченого ветеранам-переможцям і паралімпійцям, які втратили кінцівки, але не втратили силу духу!

“У 2014-2015 роках з понеділка по п’ятницю я вела ТСН, а в суботу – неділю їздила на передову з артистами, з волонтерами і ми там намагалися підбадьорити хлопців, допомогти”, — розповідає Соломія.

Попри активний спосіб життя, постійні зйомки, благодійні акції, Соломія зізнається, що постійно проходить проби у телевізійній сфері, адже зупинятися на досягнутому не збирається.

Соломія Вітвіцька з чоловіком
Соломія Вітвіцька з чоловіком Владом Кочатковим
Як популярність ледь не завадила родинному щастю телеведучої Соломії Вітвіцької

Ще одна ведуча каналу 1+1 Наталія Мосейчук розповіла про свої стосунки з чоловіком.

Фото: прес-служба 1+1