Слава Камінська про життя за кордоном: «Ніколи не думала, що можу опинитися в таких умовах»

Як і тисячі українців, Слава Камінська разом із дітьми спускалась у бомбосховище під час артобстрілів. Але коли стало зовсім страшно залишатися, колишній чоловік співачки вирішив, що сім'ї потрібно виїхати за кордон. Команда «Зіркового шляху» на каналі «Україна» розповіла про враження української зірки щодо життя в Нідерландах.

Слава Камінська вже місяць живе в Роттердамі, але дуже хоче повернутися додому. Вона зізналась, що за першої ж нагоди вирушить до Києва. Команда «Зіркового шляху» дізналась, що саме не влаштовує співачку в іншій країні.

«На жаль, я вже місяць не можу винайняти квартиру, – зізналася Слава Камінська в інтерв'ю для каналу «Україна». – Тут дуже складно з житлом: на ринку мало квартир, але багато охочих. Мені треба довести їм, що я заробляю щомісяця втричі більше, ніж коштує оренда квартири. Але я можу показати цього місяця тільки, як їх витрачаю».

Слава Камінська
Слава Камінська

Волонтери допомогли Славі Камінській заселитися в готель.

«Ми живемо в одному номері: я, двоє маленьких дітей та моя мама. Я все життя «мріяла» жити з мамою, – з усмішкою сказала співачка. – Але мені справді гріх скаржитися. Принаймні тут спокійно. Починаєш звикати до того, що коли літаки літають над головою, то це просто літаки».

За словами співачки, головна проблема – незнання мови.

«Ніколи не думала, що можу опинитися в таких умовах. Тяжко. Без знання мови нічого не розуміємо ні я, ні моя мама, ні діти. Тільки Леон дружить з англійською мовою», – сказала Слава Камінська.

Слава Камінська
Слава Камінська

Українська зірка зізналась, що дуже сумує за Україною і дуже хоче повернутися.

«Щодня я переконуюсь у тому, наскільки прекрасна в нас країна і як швидко все можна зробити. Я нещодавно пробила колесо, – розповіла Слава Камінська. – І якщо в нас ціна питання – 250 гривень, тут я заплатила 890 євро. Мені просто поміняли колесо!»

Співачка поділилась, що таких історій багато.

«Я чекала 4 години на заправці, доки заберуть мою машину. В мене її забрали на день! А у нас все настільки чудово: 15 хвилин і «Дівчинко, їдь далі», – навела приклад співачка. – Тут постійно чогось немає. А у нас є все! Я дуже хочу додому».

Фото: Інстграм