Сергій Ребров розповів, як росіяни переховуються у Дубаї: «Зараз ніхто не кричить, що вони з Росії, ховаються»

Ексклюзивно до «Сніданку з 1+1» доєднався Відомий український футболіст та тренер Сергій Ребров зараз живе та працює у Об’єднаних Арабських Еміратах. Разом з новими вихованцями – командою «Аль-Айн» він виграв чемпіонат ОАЕ. У «Сніданку з 1+1» тренер розповів як росіяни переховуються у Дубаї та чому розмовляє з дітьми українською

Після перемоги у чемпіонаті Ребров вийшов на поле з українським прапором. За словами футболіста, багато українців завітали на матч, тому йому відчувалась неймовірна підтримка земляків.

«На матчі була ціла трибуна українців. Після гри їх також переповнювали емоції, я підійшов та взяв український прапор. І весь стадіон аплодував, я бачив, як українці відчували підтримку усіх присутніх», - наголосив футболіст.

Сергій Ребров із синами
Сергій Ребров із синами

В перші дні повномасштабного вторгнення Сергій Ребров разом з іншими футболістами, які грають за кордоном та прославляють Україну у всьому світі, створили фонд, він вже зібрав понад 1 млн доларів. Ребров був одним з ініціаторів його створення. Говорить, що кожний має робити те, що може, тому залишатись осторонь подій він з колегами не міг.

«Вже понад два місяці йде війна і ми чим можемо, тим і маємо допомагати. Зараз цей фонд працює через Сергія Стаховського, який особисто буває у зоні бойових дій. В перші дні повномасштабного вторгнення була одна допомога, зараз інша. Ми спілкуємось з людьми з передової, з волонтерами, запитуємо, що треба», - прокоментував тренер.

Сергій Ребров
Сергій Ребров

Ребров розповів, що наразі дуже багато росіян у Дубаї. Він особисто намагається з ними не спілкуватись. Говорить, що росіяни в ОАЕ розуміють, що відбувається, та намагаються бути непомітними. Але не всі.

«Щодо настроїв у Дубаї – тут вже майже конфліктів з росіянами немає. Хоча один раз у ліфті я зустрів одного чоловіка, який вийшов з футболкою «росія». Я запитав його: «Що ти конкретно хочеш підкреслити цим написом?», а він каже – «Це просто чиста футболка». «Ти ж розумієш, що у нас вмирають люди, до чого ця футболка?» Він вийшов з ліфта та кудись побіг. Конфліктів немає, проте особисто у мене спілкуватись з росіянами бажання немає… але дуже складно ігнорували, як у цьому випадку з футболкою. Зараз ніхто не кричить, що вони з росії, вони ховаються, основна маса з тих, що в Еміратах, розуміють, що відбувається», - зазначив футболіст.

Інтерв'ю Сергія Реброва

Наразі сам Ребров, який в побуті російськомовний, намагається разом зі своїми двома синами спілкуватися українською та вивчає її. За словами футболіста, він впевнений, що кожен український громадянин буде спілкуватись українською, адже це важливо і для країни, і для кожного з нас.