Римма Зюбіна зізналась, що змусило її піти з театру, в якому вона грала 22 роки

30 серпня на каналі «Україна» відбудеться прем'єра 40-серійного комедійного серіалу «Люся Інтерн», головну роль в якому зіграла Римма Зюбіна. Актриса відверто розповіла в програмі «Зірковий шлях», чому пішла з театру, де прослужила багато років.

Вже зовсім скоро глядачі побачать комедійний серіал «Люся Інтерн», головна героїня якого вирішила кардинально змінити своє життя. Так вийшло, що в кар'єрі актриси Римми Зюбіної теж відбулися зміни. Але це сталося ще до участі в ситкомі.

Римма Зюбіна
Римма Зюбіна знялась у серіалі "Люся інтерн"

Минулого року вона раптом звільнилася з Молодого театру.
За словами актриси, її усунули від ролі, яку вона грала 15 років. До того ж цю виставу багато років тому поставив її чоловік – відомий театральний режисер Станіслав Мойсеєв.

«Я працювала 22 роки в театрі на Прорізній, 17, – поділилась актриса Римма Зюбіна в інтерв’ю. – Я звернулась із запитанням, чому я не граю, чому в розкладі мене нема один місяць, другий, третій».

Римма Зюбіна
Римма Зюбіна на зйомках серіалу "Люся інтерн"

Виявляється, Римма Зюбіна залишилась без ролей через те, що дехто розпустив про неї неправдиві чутки.

«Я сказала, що не робила цього, я так ніколи не поводилась, – розказала актриса в програмі «Зірковий шлях», – я не могла собі цього дозволити, це неправда».

На неї наговорили, і Римма Зюбіна навіть знає, хто ця людина. Однак актриса вирішила не розбиратися й пішла з театру.

Через рік вона пробачила цій людині й навіть привітала з днем народження. Актриса написала, що не знає, чому її колега так зробив.

Римма Зюбіна
Римма Зюбіна

«Напевне, у тебе були свої причини для цього. Але я все одно вважаю тебе геніальним. Бо з тобою пройшло так багато життя на сцені, – написала актриса та доповнила: – Звісно, ти можеш послати мене на три букви. Мені просто важливо, щоб ти прочитав цей лист і знав, що я тебе все  одно люблю».

Актриса пішла з театру, а в 2021 році почала зніматися в комедійному серіалі, отримавши головну роль. Її героїня не побоялася ризикнути й почати все з чистого аркуша.

«Люся не боїться й живе так, як вона давно мріяла, – розказала Римма Зюбіна. – Моя героїня мені дуже близька своїм непереможним характером».

Фото: прес-служба каналу "Україна"